Brawl Stars nedir?

• Konuyu başlatan DGDev
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 89
  • Görüntüleme 7B
Şimdi 20 yaşındaki adam Brawl stars oynar mı ? Ben küçükken Clash Royale vs oynardım.
Oyun oynamayanın yaşı vardır. Benim gördüğüm hep küçük çocuklar oynuyor. Animasyon ve tiplerden belli zaten. Büyük kesime hitap etmez. Mesala 7-8 yaşındaki çocuk Cyberpunk 2077 oynayabilir mi ? Oynayamaz hitap etmez. Oyun oynamanın yaşı vardır.

Şimdi 20 yaşındaki adam Brawl stars oynar mı ? Ben küçükken Clash Royale vs oynardım.
Oyun oynamayanın yaşı vardır. Benim gördüğüm hep küçük çocuklar oynuyor. Animasyon ve tiplerden belli zaten. Büyük kesime hitap etmez. Mesala 7-8 yaşındaki çocuk Cyberpunk 2077 oynayabilir mi ? Oynayamaz hitap etmez. Oyun oynamanın yaşı vardır.
benim gibi 18 yaş ve üzeri olup oynayanlar var.

Brawl Stars, namı değer Pay to Win diğer adıyla; parayı veren düdüğü çalar oyunu. Paragöz Supercell'in bir oyunu.

Oyun çocuk oyunu değil, oyunun yaşı yoktur bence.

Daha çok 2 veya 3 tuş ile oynanmakta. Kontrolleri kolay, oyunu akıcı. (Bir de dost olup satanlar var ya...) İnternet çok fazla lag yiyor ve hiç de doymuyor, sinir bozmaya devam et.
Ender, süper ender, destansı, gizemli, efsanevi ve kromatik sınıflarında birbirinden yetenekli savaşçılar barındırmakta, favorim de HİÇBİRİ. :)
Şaka şaka, favorim Crow. (Sizinkini de yoruma yazın.
Birbirinden eğlenceli modlar var; elmas kapmaca, hesaplaşma (Favorim, sizinkini de yoruma yazın.:)), hediye talanı, sıcak bölge, savaş topu... ama tek bir sıkıntısı var; takım arkadaşları sorunlu geliyor (Eğer random girdiyseniz).
Sizin düşünceleriniz neler, yorumlara? ;)
Başındaki atasözü, Supercell'i anlatan bir atasözü. Parayı Veren Düdüğü Çalar. EA gibi bir şirket. Brawl Stars'tan sonra Supercell baya P2W'leşti. Oyunun yaşı yok demişsin ama sana kötü bir haberim var. Oyun maksimum 36, minimum 5-6 yaşındaki çocukların oynadığı bir oyun. Öyle stres atan, Doom gibi bir oyun değil (Zaten başından beri hiçbir zaman öyle olmadı.). Teknik kısımda ise oyun allaha emanet zaten. Fazla bug ve lag var. Ama oyuncuların yaptığı çok pislik bir şey var. Bugları bir fırsata çevirmek. Duvarın içinden geçmek vs. gibi bugları kullanıyorlar. Modlar da o kadar iyi değil. Sadece tek bir iyi mod var. O da, Hesaplaşma (Tek ve Çift). Karakterler konusunda bir sözüm yok. Ben de Crow'u seviyorum. Ama bu oyunu oynayan insanların kendi hayatlarını bu oyuna adamaları baya enteresan. Veletler sürekli Youtuberlardan özenip para yatırıyorlar. Hani şöyle bir şey vardır ya: Almak isteğin bir oyun vardır ama ailen almana izin vermiyordur, sen de gidip gizlice annenin kredi kartını alıp oyunu alırsın ya. İşte onu Brawl Stars'ta yansıtmışlar. İşte Brawl Stars böyle bir oyun.
P2W olan çocuk oyunu.
Aynen öyle. Oynanmaz, asla ama "Asla" oynanmaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Rezalete bak.
Tek kelimeyle "Rezalet". Ben bile bunları görünce çok utanıyorum.
Arınma gecesi olsa hepsini temizlerdim.
Ben de öyle.

Ben 2019'da başladım ve geçen sene bıraktım peki neden?
%80 pay2Win
%10 Lag
%6 Dost olup satanlar
%4 bir amaç olmaması yani sadece kupa kas mega kutu aç ve sana......... çıkar!

Brawl Stars, namı değer Pay to Win diğer adıyla; parayı veren düdüğü çalar oyunu. Paragöz Supercell'in bir oyunu.

Oyun çocuk oyunu değil, oyunun yaşı yoktur bence.

Daha çok 2 veya 3 tuş ile oynanmakta. Kontrolleri kolay, oyunu akıcı. (Bir de dost olup satanlar var ya...) İnternet çok fazla lag yiyor ve hiç de doymuyor, sinir bozmaya devam et.
Ender, süper ender, destansı, gizemli, efsanevi ve kromatik sınıflarında birbirinden yetenekli savaşçılar barındırmakta, favorim de HİÇBİRİ. :)
Şaka şaka, favorim Crow. (Sizinkini de yoruma yazın.
Birbirinden eğlenceli modlar var; elmas kapmaca, hesaplaşma (Favorim, sizinkini de yoruma yazın.:)), hediye talanı, sıcak bölge, savaş topu... ama tek bir sıkıntısı var; takım arkadaşları sorunlu geliyor (Eğer random girdiyseniz).
Sizin düşünceleriniz neler, yorumlara? ;)
En çöp oyundur kendileri.
40 yaşındakiler de oynuyor:).
Küçük yaştakilerin ilgisini çekmek için veyahut Youtube için oynuyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı