Brawl Stars'da internet bağlantısında sorun olmamasına rağmen anlık bağlantı gecikmeleri

AdaBagcibasi

Hectopat
Süper Moderatör
Makaleler
8
Daha fazla  
Oyunu bugün indirdim keyifle oynuyordum fakat ara ara bağlantıda gecikmeler ve donmalar yaşanıyor. Sorunun internetim ile bir alakası yok. Wi-Fi ve mobil veride de aynı sorun. Yaşayıp bu sorunu çözebilen var mıdır?
1716330257982.png

Oyunu bugün indirdim keyifle oynuyordum fakat ara ara bağlantıda gecikmeler ve donmalar yaşanıyor. Sorunun internetim ile bir alakası yok. Wi-Fi ve mobil veride de aynı sorun. Yaşayıp bu sorunu çözebilen var mıdır?
Eki Görüntüle 2201566

Rakipler karşı tarafın internetini sabote edecek hileler kullanabiliyor sanırım bunun bir çözümü yok ama her maçta oluyorsa telefonunda bir sıkıntı olabilir.

Ben de çok saçma zamanlarda benzer sorunlar yaşıyorum hocam. Bazen yolculukta falan hiç kopmazken ev wifisinde sorun yaşayabiliyorum.

Eki Görüntüle 2201566

Oyunun serverleri leş. Yukarıdaki hocamın dediği gibi Brawl Stars gibi bir oyunda bile hile mod kullanacak kadar aciz insanlar da var normal. Genelde Wi-Fi'ya yakın oynamaya çalışın.

Yeni konular

Geri
Yukarı