Brawlhalla İnceleme

eNyzii1

Hectopat
Yer
İstanbul Avcılar
Daha fazla  
Beyler az bilinen kaliteli bir oyun azcık arkadaşlarınıza tavsiye edin de şahlansın şu oyun.
Oyunu kısaca anlatmak istersem:
Yüksek kombo karakter ve silah çeşitliliğine sahip hoş grafiklere sahip 2D bir dövüş oyunu.(Pay to Win değil)
Başlangıçta biraz zor gelebilir fakat insan alışıyor.
Turnuvalarını da izleyebilirsiniz.
Alın size 2019 dünya turnuvası finali linki.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eski Steam hesabımda para yatırmadan Mordex'e kadar spam kill yaparak kasmıştım. İstemeden yapıyordum tabii farketmeden oyun tarzım olmuştu. Kötü bir şey olduğunu bilmiyorum yani. Zamanında çok küfür yemişimdir. Şu an kullandığım hesapta Mordex'e kadar kasabilsem girerim ama spam kill olayını kaldırdıkları için kasamıyorum. 😄

Eski Steam hesabımda para yatırmadan Mordex'e kadar spam kill yaparak kasmıştım. İstemeden yapıyordum tabii fark etmeden oyun tarzım olmuştu. Kötü bir şey olduğunu bilmiyorum yani. Zamanında çok küfür yemişimdir. Şu an kullandığım hesapta Mordex'e kadar kasabilsem girerim ama spam kill olayını kaldırdıkları için kasamıyorum. 😄

Kanka en az 2K saat oynamışımdır oyunu spam kill denen şeyi ilk defa sendne duydum.

Kanka en az 2K saat oynamışımdır oyunu spam kill denen şeyi ilk defa sendne duydum.
Konu baya eski. Oyunda eskidi aynı şekilde. Ne zamandır oynadığını bilmiyorum ama benim zamanımda sürekli sağa ve sola çok hızlı bir şekilde ağır atak yapabiliyordun. İnsanlarda sinirleniyor haliyle. Ona cooldown süresi eklediler diye hatırlıyorum. Eskisi kadar efektif bir şekilde kullanamıyorsun. Yeteri kadar hızlı olmadığın için illa yukardan falan bir yerden bozuluyor kombo. Tabii bu dediğim olay çok öncedendi.

Yeni konular

Geri
Yukarı