Breaking Bad katman listesi

ItsAllGoodman

Centipat
Hector gibi efsane bir karakter nasıl en alt katmanda? Aynı zamanda Gus Fring gibi efsane bir karakter ayrıca nasıl en üstte değil? Bu arada dizideki en kanser kişi Walter Jr idare edere koymuşsun. Nefret ediyorum, aynı şekilde Skyler da. Onlar için özel bir katman yap, berbat ötesi karakterler alanı aç.
Hector Salamanca'yı Better Call Saul izlemeyen insanların kötü olarak nitelendirmesi doğal. Ne de olsa adam felçli, hareketsiz, faydasız ve aksiyonsuz bir kukladan ibaret.

KS
MScofield

MScofield

Nanopat

SepuLtura -ẞ-

Kilopat
Makaleler
19
Yer
İstanbul, Türkiye
Hector Salamanca'yı Better Call Saul izlemeyen insanların kötü olarak nitelendirmesi doğal. Ne de olsa adam felçli, hareketsiz, faydasız ve aksiyonsuz bir kukladan ibaret.
O hali bile gayet iyi bence, BCS'de ayrı bir boyutta zaten adam. Aralarda gösterilen flashbackleri de efsanedir.

KS
MScofield

MScofield

Nanopat
Bir kısımda küçük tuvaletini yapıp, elini yıkamamıştı, o gün bugündür soğudum. Bak yine aklıma geldi.

vizkhont

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Miami
Walter White neden en üstte değil? :D
Onu gördükten sonra diğerlerine bakma ihtiyacı bile duymadım.

Synyster Gates

Centipat
Yer
A7X
İmzanıza dayanaraktan söylüyorum; Prison Break izlediğinize emin misiniz? "Micheal Scofield -> Planlarını hatırlayamadığı için dövme yapar." ? Her zaman bir planı oluyor, hatta hep aksilik çıksa bile başarıyor.
Hocam onu dalgasına yazdım. Prison Break zaten gerçekçi bir dizi değil. O yüzden dalga geçerek yazdım. Adam mükemmelliyetçi, hiçbir planı başarısızlıkla sonuçlanmıyor. Ulan her şeye tamamım da Işid'ten kaçmak nedir ya? Fox, set ekibi, Dominic, Wenthwort, Robert ve Sarah hiç mi senariste bir şey demedi?

KS
MScofield

MScofield

Nanopat

J3ss3 Pinkman

Decapat
Skyler’ın listede olması bile büyük bir şey.

vizkhont

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Miami
my-image.png

Bence bu şekilde.

Yeni konular

Yukarı