Brick edilen S2 nasıl tamir edilir?

Bütün Samsung cihazlar için ROM atarken sıkıntı çıktığında attığınız SSdeki ekranı eski haline çeviriyor bende de Samsung cihaz var bazen ROM atarken sarjı bitiyor haliyle failed olup bu ekranı veriyordu o dosya düzeltiyor PC de var dosya şu an bulamadım biraz daha bakayım bulursam atarım.
Kies'ten bahsediyorsunuz herhalde -yeni cihazlar için Smart Switch- onu zaten ilk başta denedim uygulama telefona bağlanmıyor.

Nasıl yapılıyor biraz anlatın lütfen.

Dosyayı buldum hocam cihazı bilgisayara bağlayıp Odin açıyorsunuz 2.sıradaki ap seçeneğine all Samsung recovery. Tar dosyasını ekleyip Odin'i başlatıyorsunuz cihaz ardından download moda gelecek oradan tekrardan ROM yükleyebilir hale geliyor cihaz dosya linki var ancak sosyal kurallarından dolayı linki nasıl atacağımı bilmiyorum :(

Dosyayı buldum hocam cihazı bilgisayara bağlayıp Odin açıyorsunuz 2.sıradaki ap seçeneğine all Samsung recovery. Tar dosyasını ekleyip Odin'i başlatıyorsunuz cihaz ardından download moda gelecek oradan tekrardan ROM yükleyebilir hale geliyor cihaz dosya linki var ancak sosyal kurallarından dolayı linki nasıl atacağımı bilmiyorum :(
Gönderin sorun olacağını sanmam çözüm bu sonuçta.

Yeni konular

Geri
Yukarı