Broken Fang kasaları ne zaman satılmalı?

1000msgodGman

Hectopat
Daha fazla  
Broken Fang kasalarından yaklaşık 2700TL gelecek. Ben kelebek almak istiyordum. Su anki fiyatları çok düşük öncekinin 1 TL aşağısı neredeyse. Sizce nasıl hareket edeyim? Bu parayla kelebek gelmiyor. Ve önceki parayla bunu yapmış olsam 3300 falan gelirdi kasa çok düştü fiyat olarak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Broken Fang kasalarından yaklaşık 2700TL gelecek. Ben kelebek almak istiyordum. Su anki fiyatları çok düşük öncekinin 1 TL aşağısı neredeyse. Sizce nasıl hareket edeyim? Bu parayla kelebek gelmiyor. Ve önceki parayla bunu yapmış olsam 3300 falan gelirdi kasa çok düştü fiyat olarak.
Operasyon bitince.

Peki kardeşlerim bir şey daha soracağım. Ayın 1 inde steamguardla birlikte hesapları açtım. Açtığım gün steamguard koydum yani. 16 sında takas yapabiliyorum değil mi? Veya başka şart var mı ? Haftada bir giriş yapma gibi felan.
2 ay falan bekletsen fiyatı artar bayağı.

En yüksek seviyeyi mi görür yıl içinde? Geçen yul da sanki öyle olmuştu. 20 TL gibi fiyatı vardı. Shattered web in.

Evet o da var. Unuttum yazmayı. Ama sanki 7 gündür korumalı cihazdan girmiyorsunuz yazısına benzer bir şey var aklımda.
Genelde Steam guard mail bağladıktan bir süre sonra telefona bağlıyorlar sanırım onun için süre baştan başlıyor. Genelde bu yüzden kafa karışıklığı oluyor. Benimde sadece steam guardlar maile bağlı 2 Nisanda aktifleştirdim. Pazarı 17 Nisanda kullabilirsiniz şeklinde bilgi yazıyor.

Genelde Steam Guard mail bağladıktan bir süre sonra telefona bağlıyorlar sanırım onun için süre baştan başlıyor. Genelde bu yüzden kafa karışıklığı oluyor. Benim de sadece Steam Guard'lar maile bağlı 2 Nisanda aktifleştirdim. Pazarı 17 Nisanda kullabilirsiniz şeklinde bilgi yazıyor.

Teknopat’tan biri de 15 gün içinde farklı cihazdan giriş yapılmaması gerek demişti de. Ben de anlamadım.
5 Dolarlık cüzdan kodu yükleme şartı yok muydu takas banının kalkması için?
Bir de alışverişin üstünden 1 hafta geçmesi lazım değil mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı