CS kasaları ne zaman satılmalı?

troool

Hectopat
Bildiğiniz gibi Steam 20 Kasım'dan sonra USD para birimine geçecek. Bu süre içinde CS2 kasalarını veya direkt envanterde satılmayı bekleyen eşyaları şimdi mi satmak daha iyi olur yoksa USD para birimine geçtikten sonra mı?

Topluluk Pazar zaten evrensel, Türk Lirasına özel fiyatlandırma yok. Şu an Pazar'da TL olarak ne görüyorsanız 20 Kasım'dan sonra onun Dolar karşılığını göreceksiniz. İsterseniz şimdi satıp oyun alabilirsiniz.
1698681394274.png
1698681409032.png

Bildiğiniz gibi Steam 20 Kasım'dan sonra USD para birimine geçecek. Bu süre içinde CS2 kasalarını veya direkt envanterde satılmayı bekleyen eşyaları şimdi mi satmak daha iyi olur yoksa USD para birimine geçtikten sonra mı?
Bence 20 kasıma kadar sat ve oyun al ben 600 tl lik envanterimi satıp oyunlara bastım

Hocam kasaları düşürdükten sonra en yüksek fiyatın birazcık altına koy ondan sonra sat şu anki dolar neyse o zaman da aynı fiyatlandırma olacak o yüzden bir şey değişmeyecek satıp oyun al.

Eğer CS2'yi gerçekten keyif alarak ve zaman vererek oynuyorsanız kasaları satıp güzel bir envanter dizmenizi öneririm. Çünkü zaten skin fiyatları yükseliyor/yükselecek. Envanter olayını bitirdikten sonra düşen her 3 kasadan ikisini satıp anahtar parasını çıkartıp tek tek kasa açabilirsiniz. Ben öyle yapıyorum belli olmaz ne çıkacağı :)

Yeni konular

Geri
Yukarı