Broken fang operasyonu eşya fiyatları artar mı?

Cesegokopegi

Decapat
Daha fazla  
Daha önce konu açmıştım AK-47 Panthera Onca düşmüştü. Şimdi de AWP Fade düştü. Beklemeli miyim, fiyatı artar mı?

20210326023954_1.jpg

Bunlar operasyondan sonra artık elde edilemeyeceği için sayıları sabit kalacak ve sınırlı olduğu için fiyatı artacaktır. Yani 1-2 yılda fiyatını ikiye bile katlayabilir arz yüksek olursa. Bana da Panthera Onca düştü bugün, uzun süre satmayacağım. Yani beklemeni öneririm.

Kesin bir şey söylemek pek mümkün değil ancak önceki operasyonları yakıdan takip ettiğimde bir yere kadar fiyatı artıp sonrasında dik bir iniş ile fiyatı sabitleniyor.

Operasyon bitiminden 1 yıl sonra gibi fiyatı şu ankinin 2 katına kadar çıkabilir.

1616723585291.png

Bahsettiğim grafik bu şekilde. Çoğu parçalanmış ağ operasyon itemı buna benzer bir grafik çizdi.

Sadece Shattered Web operasyonu aktifken açılabilen kasaların covert skinlerine bakarsanız doğru sonuca varabilirsiniz.
Gerçi steam üzerinden bakamazsınız çünkü listelemeleri yok sadece 2 tane wild lotus bs var :)
Google üzerinden aratıp doğrudan listeleme sayfalarına gidebilirsiniz. Oradan grafiği analiz etmenizi öneririm.

Berlin 2019 kapsüllerine yatırım yaptım 1 seneyi aşkın süredir topluyorum daha değerlenemedi meretler. Kırık Diş Operasyonu bileti indirime girse onlardan alacağım fakat oda indirime girmeyecek gibi duruyor. Sonradan gelen edit: Ben 50-60 liralık bir skin zannetmiştim düşürdüğünüz 1500-1600 dolar civarı satılıyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210326-091638_Steam.jpg
    Screenshot_20210326-091638_Steam.jpg
    112,5 KB · Görüntüleme: 59

Geri
Yukarı