Çözüldü Brothers: A Tale of Two Sons "r CTRL" basmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

iCmqwResmii

Decapat
Daha fazla  
RAM
8
Ekran kartı
Mx110
İşlemci
i5-8265U
Oyun şu an Steam'de indirimde oyunu çok ucuz bir fiyata satın aldım ve indirdim oyuna girdiğimde küçük kardeşin rctrl basması gerekiyor fakat oyun içinde tuş çalışmıyor (tuş bozuk değil oyun dışı çalışıyor). Oyun içinde bir tuş ataması bulamadım başka bir tuşa daha basmam mı gerekiyor pek anlamadım. Yardımcı olabilir misiniz?

Çözüm
Oyunu baslatirken "Brothers Launcher" diye bir yer cikiyor ayni pencerede. Settings (ayarlar) bölümünden klavye yerine girip düzenle dedikten sonra istediginiz tusa atayabilmeniz lazim.

Brothers A Tale of two Sons.png

Oyundayken yine sag CTRL'i gösterse bile atadiginiz tusa basarak deneyin.

başka bir tuşa daha basmam mı gerekiyor pek anlamadım.

Ilk önce Space tusuna basip sonra sag CTRL'e basmayi denediniz mi? Önce agabeyini bosluk tusu ile etkilesime gecirin sonra kardesini CTRL ile etkilesime gecirin.
Oyunu baslatirken "Brothers Launcher" diye bir yer cikiyor ayni pencerede. Settings (ayarlar) bölümünden klavye yerine girip düzenle dedikten sonra istediginiz tusa atayabilmeniz lazim.

Brothers A Tale of two Sons.png

başka bir tuşa daha basmam mı gerekiyor pek anlamadım.

Ilk önce Space tusuna basip sonra sag CTRL'e basmayi denediniz mi? Önce agabeyini bosluk tusu ile etkilesime gecirin sonra kardesini CTRL ile etkilesime gecirin.

Son düzenleme:
Çözüm
Oyunu baslatirken "brothers Launcher" diye bir yer cikiyor ayni pencerede. Settings (ayarlar) bölümünden klavye yerine girip düzenle dedikten sonra istediginiz tusa atayabilmeniz lazim.

Eki Görüntüle 1430412

Ilk önce space tusuna basip sonra sag CTRL'e basmayi denediniz mi? Önce agabeyini bosluk tusu ile etkilesime gecirin sonra kardesini CTRL ile etkilesime gecirin.

Hocam space tusu çalışıyor CTRL tuşunu değiştireceğim ama şu brothers Launcher'ı bulamadım.

Oyunu baslatirken "brothers Launcher" diye bir yer cikiyor ayni pencerede. Settings (ayarlar) bölümünden klavye yerine girip düzenle dedikten sonra istediginiz tusa atayabilmeniz lazim.

Eki Görüntüle 1430412

Ilk önce space tusuna basip sonra sag CTRL'e basmayi denediniz mi? Önce agabeyini bosluk tusu ile etkilesime gecirin sonra kardesini CTRL ile etkilesime gecirin.

Hocam buldum teşekkürler :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı