BTC veya ETH Hakkında Tavsiyeler

odtümetu

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
-
Bir süre önce Bitcoin almaya heveslenmiş bulunmaktayım. Ama çok az alacağım yani yüksek meblalara girmeyeceğim. Bu konu hakkında da sizle fikir alışverişi bulunmak için post açtım. Şimdi BTC mi yoksa Ethereum (Eth) mi alınmalı? 50 TL altı yatıracağım. Hangisi daha mantıklı olur? Ayrıca BTC için araştırma yaptım. Koinim ve Paribu siteleri daha iyi anlaşılan. Bu borsalar cüzdana atarken komisyon alıyormuş. Yani alacağım bitcoin transfer parasını karşılamazmış. Komisyon almayan ve ucuz BTC satan siteler neler? Biri ''cex.io'' sitesini önerdi. Yabancı siteden alınmalı mı? Türk siteleri mi tercih etmeliyim? Ve cüzdan için hangisini önerirsiniz. Bilgisi olanlar lütfen paylaşsın. İlla ki BTC olması şart değil. Ben yüksek kar da istemiyorum. Alt coinler de olabilir ama yine de kar edebileceğim coinler varsa önerin lütfen. Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı