Youtuberlik Hakkında Tavsiyeler

@Pitbull not aldım, kamerayı kırmak gibi bir düşüncem yok :D @Utku Demir 86 oyun kanalımda onlar ile video çekeceğim elbette, fakat kimsenin yapmadığı tarz şeyleri deneyeceğim. Teşekkürler. @Alex de Souza teşekkür ederim not aldım. @Yuuji yazarken emek vermişsiniz gerçekten teşekkürler, önerilerinizi not aldım. Gerçekten sıkıldım şuan güncel youtuber işini yapan kişilerden, elimden gelirse ki çabalayacağım, yeni bir soluk getireceğim. Yaş sorun değil +15 veya +30 farketmez, içerikleri bütün yaş kitlesine uyan bir şekilde üreteceğim. Program konusunda şuan Sony Vegas Pro serisini kullanıyorum. Adobe serisine uzak kaldım. Şuan ekipmanlarım tam fakat, mikrofon aşırı kaliteli değil mesela, onları ise zaman içinde halledeceğim. O süre zarfında Sony Vegas Pro kullanırken diğer programları öğrenmeye çalışacağım. Tekrardan çok teşekkür ederim :)

@invaderghoul teşekkürler not aldım. 10 dk ve üzeri video yüklersem 10-15 saniyelik fragmanını koymayı düşünüyorum hocam.

@Pitbull not aldım, kamerayı kırmak gibi bir düşüncem yok :D @Utku Demir 86 oyun kanalımda onlar ile video çekeceğim elbette, fakat kimsenin yapmadığı tarz şeyleri deneyeceğim. Teşekkürler. @Alex de Souza teşekkür ederim not aldım. @Yuuji yazarken emek vermişsiniz gerçekten teşekkürler, önerilerinizi not aldım. Gerçekten sıkıldım şuan güncel youtuber işini yapan kişilerden, elimden gelirse ki çabalayacağım, yeni bir soluk getireceğim. Yaş sorun değil +15 veya +30 farketmez, içerikleri bütün yaş kitlesine uyan bir şekilde üreteceğim. Program konusunda şuan Sony Vegas Pro serisini kullanıyorum. Adobe serisine uzak kaldım. Şuan ekipmanlarım tam fakat, mikrofon aşırı kaliteli değil mesela, onları ise zaman içinde halledeceğim. O süre zarfında Sony Vegas Pro kullanırken diğer programları öğrenmeye çalışacağım. Tekrardan çok teşekkür ederim :)

@invaderghoul teşekkürler not aldım. 10 dk ve üzeri video yüklersem 10-15 saniyelik fragmanını koymayı düşünüyorum hocam.
Önemli değil inşallah iyi bir yere ulaşınca bizi unutmazsın :D ilk videoda bizden bahset ismim Mustafa Özder :D inşallah başarılı olursun.

Mikrofonun kaliteli değilse Siber Kurs youtube kanalında nasıl daha kaliteli bir ses sunabileceğin yazıyor. Bu arada youtube ayarları için de Afgan Rasulov'a bakmanı tercih ederim.

@Yuuji sözüm olsun hocam, belki ilk videomda olmayabilir ama kendimi gösterdiğim videoda sizden ve diğer arkadaşlardan bahsedeceğim :) @Bayram Şenakar teşekkür ederim, işime yarar :) @Silinen üye @MrKuark hocam düşündüğüm zaman hepsinin teması birbirinden çok uzak, çorba gibi olsun istemiyorum sadece teşekkürler. @Silinen üye teşekkür ederim hocam :) @airboss CS: GO videoları çekeceğim fakat, düz temalı değil, yeri geldiği zaman komedi yeri geldiği zaman insanların efsane demesini istiyorum taklitten uzak duracağım teşekkürler. @Türkçesever hiç şüpheniz olmasın hocam, o boş videolar içinden sıyrılarak çıkacağım. Bunu zamanla beraber görürüz inşallah :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı