BTS dinliyor musunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende kpop dinlemem, bir kere dinledim ve hiç benlik değilmiş. Sevmiyorum ama Bts fanı olan arkadaşıma sayıp sövmüyorum yada eleştirmiyorum, o da beni müzik zevkim yüzünden eleştirmiyor veya sayıp sövmüyor. Tek gereken budur yani. Dinleme, sevme ama sevene, dinleyene de karışma... (Üstelik bu arkadadaşım ve sürekli konuşuruz)

Bak dostum beni ciddiye alıp almaman inan umurum değil. BTS dediğiniz topluluğun kitlesini sosyal medyada görüyoruz geneli böyle olan bir topluluğun yaptığı müziğe saygım yok.
Ama yaptığın çok saçma, bir gruba kitlesinden dolayı saygı göstermemek çok saçma olmaz mı?

Bak dostum beni ciddiye alıp almaman inan umurum değil. BTS dediğiniz topluluğun kitlesini sosyal medyada görüyoruz geneli böyle olan bir topluluğun yaptığı müziğe saygım yok.
Neden saygın yok? Sadece sevme, dinleme ve karşına çıktığında geç. Biri sana kpop veya Bts'den bahsettiğinde bu konuyla ilgilenmediği ve sevmediğini söyle, konuyu kapat.

Kitle olarak sosyal medyada gördüğün kadarını tam kitle sanıyorsun herhalde. Adamlar dünya çapında çok geniş bir kitle ile dinleniyor. Bir şeye sadece kitle yönünden bakarsak oyun oynamayalım o zaman. Sonuçta 8 yaşındaki çocuk bile oyun oynuyor.

Tek yapacağın şey ''Ben sevmiyorum tam benlik değil ama sana karışamam'' demek. Kitlesine bakarak konuşmandan belli açıp bir tane şarkısını bile dinlememişsin. Aynısını sana yapsam nasıl hissedersin ? Mesela LoL oynuyorsun diyelim ben sana ''Asosyal, şişman daha garsona siparişini veremiyor'' desem kendini nasıl hissedersin?

Bende kpop dinlemem, bir kere dinledim ve hiç benlik değilmiş. Sevmiyorum ama Bts fanı olan arkadaşıma sayıp sövmüyorum yada eleştirmiyorum, o da beni müzik zevkim yüzünden eleştirmiyor veya sayıp sövmüyor. Tek gereken budur yani. Dinleme, sevme ama sevene, dinleyene de karışma... (Üstelik bu arkadadaşım ve sürekli konuşuruz)
Arkadadaş hayt bee 😳

Son olarak, neden insanlar başkalarının zevklerine, tercih ettiği müziklere, sevdiği sanatçılara, tuttuğu takımlara vb. şeylere saygı duymuyor ve "her şey benim dediğim gibi olmalı, benim bildiğim hep doğru" kafasından çıkamıyor. Herkese iyi geceler dilerim, Allah rahatlık versin.

404.PNG

Son olarak, neden insanlar başkalarının zevklerine, tercih ettiği müziklere, sevdiği sanatçılara, tuttuğu takımlara vb. şeylere saygı duymuyor ve "her şey benim dediğim gibi olmalı, benim bildiğim hep doğru" kafasından çıkamıyor. Herkese iyi geceler dilerim, Allah rahatlık versin.
Ya herkes böyle yapıyor diye böyle yapıyorlar ya da beyinlerinde sorun var, iyi geceler. :)
[/SPOILER] yüzünden oluyor, linki düzeltiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı