Çözüldü Bu alt yapı ile sorunsuz ders yayını yapılabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

emiirhans

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar, annem öğretmen ve müdürleri zoom üzerinden yayın yapılmasını istemiş. Kablolu bağlantıyla alttaki değerleri alıyor, ders yayını yapılabilir mi bu değerlerle?
Sadece bir belge üzerinde anlatılacak, bir şeyler çizilecek vs.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba ben de bir eğitmenim, şu anda ZOOM üzerinden gayet derslerimizi işliyoruz. İnternetiniz gayet yeterli şekilde yayın yapabilir. Programla ilgili bilgilere Youtube üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yayın diyince arkadaşlar twitch vs tarzı yerlerle karıştırıp 720P, 2.5-3K bitrate vs demiş fakat konferans programları o sistemle çalışmıyor. :)
Arkadaşlar, annem öğretmen ve müdürleri zoom üzerinden yayın yapılmasını istemiş. Kablolu bağlantıyla alttaki değerleri alıyor, ders yayını yapılabilir mi bu değerlerle?
Sadece bir belge üzerinde anlatılacak, bir şeyler çizilecek vs.

Eki Görüntüle 527003
Bence sıkıntı olmaz.

Zoomdansa yapabilir. Babam bu internetin yarısıyla yayın yapıyor sıkıntı çıkmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ben de bir eğitmenim, şu anda ZOOM üzerinden gayet derslerimizi işliyoruz. İnternetiniz gayet yeterli şekilde yayın yapabilir. Programla ilgili bilgilere Youtube üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yayın diyince arkadaşlar twitch vs tarzı yerlerle karıştırıp 720P, 2.5-3K bitrate vs demiş fakat konferans programları o sistemle çalışmıyor. :)

Çözüm

Düzeltme için teşekkürler, Bende tahmini bir şey söylemek istedim. Öğretim üyesi olmadığım veya kullanmadığım için detayını bilmiyorum :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı