"Bu ayar yöneticiniz tarafından yönetilir" sorunu

Zebrain1453

Centipat
Selam, ben ayarlara girdigimde bu hatayla karşılaşıyorum. Sorunun çözümünü bilen var mı?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    89,6 KB · Görüntüleme: 51
Başka bir antivirüs kullanıyorsanız genelde kapatılmış oluyor.
Kullanmıyorsanız da, Administrator hesabı ile oturum açın. Hesabın admin yetkisi ile Administrator hesabı farklı şeylerdir.

Eğer bilgisayarınıza Windows 10'u bir bilgisayarcı kurduysa büyük ihtimal Windows Defender'i devre dışı bırakıp başka bir antivirüs yüklemiş, nasıl engelledi dersen regedit üzerinden engellenebiliyor, regeditten kolayca engellenebilen vir antivirüsü kullanmak antivirüs kullanmamaktan daha iyidir.

Eğer bilgisayarınıza Windows 10'u bir bilgisayarcı kurduysa büyük ihtimal Windows Defender'i devre dışı bırakıp başka bir antivirüs yüklemiş, nasıl engelledi dersen regedit üzerinden engellenebiliyor, regeditten kolayca engellenebilen vir antivirüsü kullanmak antivirüs kullanmamaktan daha iyidir.
ben bugün regeditten windows defendirin içinden bazı şeyler isldim galiba engelledim nasıl geri yükleyebilirim peki

ben bugün regeditten windows defendirin içinden bazı şeyler isldim galiba engelledim nasıl geri yükleyebilirim peki
Program üzerinden mi direkt olarak regedit üzerinden mi? Program üzerindense geri yükleme noktasından düzeltebilirsin direkt olarak regedit'tense bilmiyorum.

Geri
Yukarı