Bu Bilgisayar Orijinal Windows Çalıştırmıyor Hatası

mami1234

Kilopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Cidden yardıma ihtiyacım olmasa tekrardan konu açmazdım ama sürekli bu sorun ile karşı karşıya kalıyorum. Windows'un resmi sitesinden pek bir şey bulamadım. Windows yükseltme falan filan çıkıyor. Format atmadan öncede bu sorun yine tekrarlanıyordu virüs vs. bir şeydir dedim, aldırış etmedim. Orijinal CD'den formatladım. Orijinal anahtarla etkinleştirdim.

yd2aBy.jpg
QX1OEk.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer lisansının gerçek olduğuna inanıyorsan (sağda solda bulmayıp, aktivatörlerin kendi lisanslarını öğrenip sonra onu girmiyorsan) Microsoft Destek ile görüşüp elindeki lisans anahtarını yeniletebilirsin. Hemde ücretsiz bir şekilde. Tabi hangi sürüm olduğunu da belirtmen gerekiyor.

Kutusuna kadar duruyor. Üzerindeki etiketini dahi yapıştırmadım daha. Sanırım anahtarların süresi felan var. 10 ay önce almıştım CD'yi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kutusuna kadar duruyor. Üzerindeki etiketini dahi yapıştırmadım daha. Sanırım anahtarların süresi felan var. 10 ay önce almıştım CD'yi.
Anahtarın süresi olmaz ama kullanım sayısının sınırı olur. Sanırım sizinkinin kullanım sayısı doldu. Eğer kutusu vs. varsa direk Microsoft Destek hattını arayıp (Skype ile de olur) yeni bir key edinin. Daha sonra onunla tekrar etkinleştirin.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı