Bu bir haksızlık!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Vivaldi12

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Girişimci
Dün bir konu açıldı. Konu 9000 TL fiyat konulan ikinci el bir 1660 Super sistemdi. Gelen geçen herkes ve ben de dahil koyanla dalga geçtik. Ben şuna benzer bir şey yazdım; "bu sisteme 9000 TL vereceğinize gidin 3060 Ti barındıran güzel bir sistem alın. Letgo falan olsa burası neyse de, Technopat'da bu kadar keriz yok. Dedim. Sonra da sistemin linkini attım. Herkes dalga geçmiş fiyatla". Ben dahil herkesin yorumu silinmiş. Büyük ihtimalle onlar da banlandı, ceza aldı. İşin özeti: Doğruyu söyledik diye 9 köyden yine kovulduk. İnsanlara alırken yardımcı olmak, tongaya düşmesinler diye düşünce belirtmek de mi suç? Moderatörleri de anlıyorum tabii ki. Kurallar gereği işlerini yapıyorlar. Fakat biraz insaf ya. 1660 Super sisteme de 9000 istenmez. Sıfırı 6400 falan zaten. Hatta gidip 9067 TL'ye 3060 Ti içeren sistem önerdim. Bazen kuralların esnetilebileceğini düşünüyorum. Buradan moderatörlerden çok, bu abartı fiyatları koyan ve tepki göstermemize izin vermeyen moderatörlere sesleniyorum. Tepkimi göstermiş bulunmaktayım. İyi günler dilerim. Hayırlı işler.
Burayı (konu dışı sekmesini) teknoloji ve bilişimde özgür bir kürsü olarak tanıtmışsınız. Düşüncemi belirtmekte özgürüm. 3 görüntüleme var. Ve hala onay almadı konu. Sabah 08:46'da açtım ama onay hak getire. Amacım sizleri kötülemek değil insanları durumdan haberdar etmek. Kötü bir niyetim yok.

Buradan moderatörlerden çok, bu abartı fiyatları koyan ve tepki göstermemize izin vermeyen moderatörlere sesleniyorum.
İsteyen istediği fiyata koyabilir. Fiyatın fazla ya da az olması alıcının bileceği iştir buna biz karışamayız.

Burayı (konu dışı sekmesini) teknoloji ve bilişimde özgür bir kürsü olarak tanıtmışsınız. Düşüncemi belirtmekte özgürüm. 3 görüntüleme var. Ve hala onay almadı konu. Sabah 08:46'da açtım ama onay hak getire. Amacım sizleri kötülemek değil insanları durumdan haberdar etmek. Kötü bir niyetim yok.
Konular daha yeni onaylanmaya başladı :) Şu an denetimde çok fazla yoğunluk var bu yüzden geç kalınabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı