Okuldaki Haksızlık!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Geçen gün okula aşağıdaki elbiseye benzer bir elbiseyle geldim. Fakat sınıf arkadaşlarımdan bir tanesi beni müdüre şikayet etti ve müdürden fırça yedim sizce bu nasıl adalet? Sizce müdür haklı mı? Bir de o gün beden vardı.

images (10).jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Okulda genellikle fazla desenli, sembollü, subliminal içerik barındıran giysilerin giyilmesine izin verilmez. Tek renk kıyafetle gelin derler. Tıpkı bir mahkum gibi.

Bu görseldeki simge Göktürkler'e aitmiş. Kurt sembolünün altında harflere benzeyen işaretlerin ne anlama geldiğini araştırdım fakat bulamadım.

Arkadaşınız size gıcıklık olsun diye müdüre şikayet etmiş olabilir ya da Göktürk Devleti ile bir derdi var. Bu tarz desene sahip bir kıyafet yüzünden müdürün fırça atması da garip geldi bana.

Sen art niyetli olarak giymesen'de (ya da propaganda amaçlı bilmiyorum.)yanlış, çok farklı algılanır.

Geçen gün okula aşağıdaki elbiseye benzer bir elbiseyle geldim. Fakat sınıf arkadaşlarımdan bir tanesi beni müdüre şikayet etti ve müdürden fırça yedim sizce bu nasıl adalet? Sizce müdür haklı mı? Bir de o gün beden vardı.

Eki Görüntüle 302538

O zaman okul yönetimine boyun egmemeye davet ediyorum sizi.

Bana kalırsa haklıdır. Sebebi ise görüş ve benzeri şeyler giymenizden kaynaklı sanırsam. Empati yapın ve görüş bildiren kıyafetlerin serbest olduğunu düşünün, sonra da oluşacak kargaşayı düşünün. Gayette adalet kanımca.

Bana kalırsa haklıdır. Sebebi ise görüş ve benzeri şeyler giymenizden kaynaklı sanırsam. Empati yapın ve görüş bildiren kıyafetlerin serbest olduğunu düşünün, sonra da oluşacak kargaşayı düşünün. Gayette adalet kanımca.

Yanlız burda görüş bildiren bir şey yok ki. Herhangi siyasi bir simge de yok. Kurulmuş bir türk devletinin bayrağındaki sembol suç mu ? Yada siyasi bir sembol müdür?
Konu sahibine ise size tavsiyem sizi şikayet eden arkadaşınızla bir daha konuşmamanız. Anlaşılıyor ki bi kuyruk acısı var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı