Bu devirde PC alınır mı?

Kaçak indir offline oyunları.

En temizi. Korsana destek vesaire diyorlar ama lütfen, pandemiden beri oynadığım tüm oyunları eğer satın almış olsaydım monitör ve çift ekran kartı dahil bugün kullandığım sisteme yaklaşıyor ederi.

Kendi gereksinimlerin ihtiyaç, keyfi harcalamalar lükstür. C4'ten hallice PSU kullanacağım, 500 GB depolamaya ne sığdıracağımı düşüneceğim ama 500-1000 TL oyuna vereceğim. Bunu yapabilenlerin çok ilginç bir motivasyonu var.

En temizi. Korsana destek vesaire diyorlar ama lütfen, pandemiden beri oynadığım tüm oyunları eğer satın almış olsaydım monitör ve çift ekran kartı dahil bugün kullandığım sisteme yaklaşıyor ederi.

Kendi gereksinimlerin ihtiyaç, keyfi harcalamalar lükstür. C4'ten hallice PSU kullanacağım, 500 GB depolamaya ne sığdıracağımı düşüneceğim ama 500-1000 TL oyuna vereceğim. Bunu yapabilenlerin çok ilginç bir motivasyonu var.
Hocam mesele benim için oyun fiyatlarıydı.Korsan meselesini düşündüm ama virüs muhabbetini de düşününce risk alasim gelmedi fazla.

Hocam mesele benim için oyun fiyatlarıydı.Korsan meselesini düşündüm ama virüs muhabbetini de düşününce risk alasim gelmedi fazla.

İşini bildikten sonra ne virüs ne de ayrı bir sıkıntı yaşanıyor. Zamanla öğreniyorsun, ben de acemiyken bulaştırdım en fazla formatla uğraştırıyor. O da yıllar içerisinde kurtardığın paranın yanında devede kulak kalıyor.

Tabii bunlar kişinin vermesi gereken kararlar. Bilgisayar alma fikrin oyun fiyatlarına göre şekillenmesin konsol değil bu.

Yıllardır bir sürü insan görüyorum dolar düşsün fiyatlar düşsün o zaman alırız diyen, ve yıllardır bir kez bile o fiyatların düştüğünü görmedim.

Tabii ki de alınır. Sence fiyatlar düşecek gibi mi? Yani bilgisayar yerine konsol falan mı alsam diye düşüneceksen bile bilgisayar çoğu zaman önde.

Yeni konular

Geri
Yukarı