Bu Devirde PS4 mü alınmalı, bilgisayar mı?

Bulut2024

Kilopat
Makaleler
2
Merhaba, 2000 TL Bütçem var. PS4 mü almalıyım, bilgisayar mı almalıyım? İkinci el mi almalıyım, sıfır mı? Bilgisayar alırsam toplama mı almalıyım, marka mı? (Bence toplama yani :D)
PS4 alırsam, PS Store görünen çok pahalı bütçe zorlamak gerekecek. Korsana bulaşmak istemiyorum hiç.

Bilgisayar Alırsam, 2000 TL'ye zor bulunur diyor herkes. Zaten oynayacağım oyunlar belli başlı.

Rocket League
GTA 5 - Sadece online ve modlarla oynamak için.
Battlefield 1
PUBG (En düşük ayarlarda ara sıra oynarım.)
CS:GO (Çok severdim fakat bilgisayar yüzünden gına geldi)
İnjustice 2
Hitman Serileri (1, 2 vb.)
Batman Arkham Knight
Call Of Duty Serileri (Modern Warfare ve Black Ops hariç)
Zaten, çoğunu ikisinde de oynayabilirim. Fakat, hangisi alınmalı sizce? Bütçeme göre.

Şu anki Sistemim

Nvidia Geforce 9500 GT Ekran kartı
4 GB RAM
İntel Pentium Dual core 2 2.50 GHz işlemci
Windows 7

Son düzenleyen: Moderatör:
Birinci şahıs nişancı (fps) oyunlar en güzel bilgisayarda oynanıyor. PS4 kanser eder insanı. Ayrıca PS4 te çevrimçi oyunlar için ayrıyetten üyelik alman gerekiyor. Oyun orijinal olsa bile, internetin olsa bile PSN+ üyeliğin yoksa çevrimiçi oynayamıyorsun.

Haklısınız. PSN olayı vardı birde.
İkinci el alıncada güvenemiyorum internetten almaya ailem karşı.
Buralarda sıfır 1800 tl
Zaten Bimden alınmaz herhalde 1799 Tl +RDR 2 :D

Bİ PSN+ Çok zor değildir bence. 3 aylık alsam üyelik,sonra bitince tekrar alırım.

Peki, bu sistemimin üstüne toplama yapsam, ne kadar maliyeti tutar ve neler taktırmalıyım
-Sadece Rocket League, ve CS:GO 60 Fps Almak için-

Konsolun özel oyunlar haricinde artışı yok gibi şu an. İhtiyacınıza göre karar verin. Bir de en azından bedava online oyunlarda PS+ istenmiyor.

PS4 seni aşar yeğen :)

Yeğen dedim diye kızma ha :)

İlle de PS4 olacaksa bilemem ama, Xbox One, düşük bütçeler için birebir. Aynı neslin konsolları, 2.el Xbox One max 1000 liraya. Hatta İstanbul'da falansan 600 liraya bile kapatabilirsin :) EA Access var. Microsoft Gamepass var. Çok ufak ücretler.

Hatta EA Access ve Gamepass'i DH Forumda kardeşlik ile alıp satan var. Ordan al kendine kardeş. 1 yıllık 200 liraya geliyorsa kardeşinle 1 yıllık full EA oyunları ve GamePass ile 100 liraya istediğin tüm kütüphanede olan oyunları oynayabilirsin.

Ayrıca Gamepass %97 indirimde şuan :D Xbox Game Pass Satın Al - Microsoft Store tr-TR

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı