Bu devirde PS4 alınır mı?

Yaklaşık 6 aydır PS4 almak için para biriktiriyorum. Ve böyle devam ederse alıcağım gibi gözüküyor. Sizce şu sıralar mı almalıyım yoksa 'Black Friday' adı altında düzenlenen günü bekleyip indirim olmasını mı bekleyeyim? (Black Friday diyip linç yememek için öyle yazdım) Televizyonumda 4K özelliği yoktur bu yüzden slim almayı düşünüyorum. Sizce Vatan'daki 2 yıllık garantisi olup 3 oyun verip yanında 3 aylık PSN özelliği veren konsolu almak mantıklı mıdır?

PS4'ün sıfırına 2000 TL'den fazla verilmez artık ki sıfırı da o fiyatlarda. Gereksiz bana kalırsa. Ben her zaman 2. el temiz makine alınması tarafındayım. 1300 en fazla 1500'e taş gibi makineler bulunabiliyor. Örneğin ben geçen oturduğum yerde Gameteknoloji isimli mağazada 1500 TL'ye slim kasa +3 oyun görmüştüm. 2 kol vardı 12 ayda mağaza tarafından garanti veriliyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Playstation 5'in 2020'de çıkacağını söylemiştiler.
Ayriyetten artık bu devir şu devir mantığını bırakalım neden derseniz şu saatten sonra $, € ne düşer nede yükselmez demicem. Siyasete girmeden şunu söyleyebilirim seçimler yaklaştığı için biraz düşme olup ve fiyatlarda indirgeme olabilir o yüzden biraz bekleyin öyle alın. Yoksa şunu söyleyebilirim bu saatten sonra hiç bir (Elektronik cihaz vb. ürünler) Eski fiyatına inmez. Ancak Lozan Anlaşması ile 2023'de yer altı kaynaklarımızı kullandığımızda Türkiye'nin durumu çok iyi olacak ve o zaman istediğiniz düşüşler olacaktır. O yüzden şuan için ne almak istiyorsanız ya indirim günlerini bekleyin yada internette'ki indirimleri kollayın ve alın. Aksi taktirde artık yapıcak bir şey yok ya isyan edip almıcaksınız yada mecburen diyip parayı verip alacaksınız seçim sizin.

+ Siyasi vb. şeyler gütmeden örnek vermek istedim, yorumumu lütfen çarpıtmaya vb. saçma konulara çekmeye çalışmayalım.

Saygılarımla.

Ancak Lozan Anlaşması ile 2023'de yer altı kaynaklarımızı kullandığımızda Türkiye'nin durumu çok iyi olacak ve o zaman istediğiniz düşüşler olacaktır.
Beni yanlış anlamayın ama şu anki lider bile diyemeyeceğim adam 2023'te korkudan o sözleşmeyi tekrar imzalayabilir. Ayrıca bildiğim kadarıyla da bahsettiğiniz yeraltı kaynakları da madenler şeklinde satılmış durumda.

Playstation 5'in 2020'de çıkacağını söylemiştiler.
Ayriyetten artık bu devir şu devir mantığını bırakalım neden derseniz şu saatten sonra $, € ne düşer nede yükselmez demicem. Siyasete girmeden şunu söyleyebilirim seçimler yaklaştığı için biraz düşme olup ve fiyatlarda indirgeme olabilir o yüzden biraz bekleyin öyle alın. Yoksa şunu söyleyebilirim bu saatten sonra hiç bir (Elektronik cihaz vb. ürünler) Eski fiyatına inmez. Ancak Lozan Anlaşması ile 2023'de yer altı kaynaklarımızı kullandığımızda Türkiye'nin durumu çok iyi olacak ve o zaman istediğiniz düşüşler olacaktır. O yüzden şuan için ne almak istiyorsanız ya indirim günlerini bekleyin yada internette'ki indirimleri kollayın ve alın. Aksi taktirde artık yapıcak bir şey yok ya isyan edip almıcaksınız yada mecburen diyip parayı verip alacaksınız seçim sizin.

+ Siyasi vb. şeyler gütmeden örnek vermek istedim, yorumumu lütfen çarpıtmaya vb. saçma konulara çekmeye çalışmayalım.

Saygılarımla.

Seçimlere kadarda parayı biriktirir zaten.

Xbox yeni nesil konsolunu E3'de tanıtacak ve fazlasıyla güçlü bir konsol ama iki altarnetifi olacak.
Duyduğuma göre Ryzen 7 ve Vega 64 içerecek fiyatı 500 Dolar. İkincisi ise PS 4 Pro ile aynı güce sahip ve fiyatı daha ucuz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı