PS3 mü alınmalı, PS4 mü?

Abi ben 2020'ye kadar Xbox fanboyluğu yapan bir tane adam bile görmedim bu ülkede 2021'den sonra her gördüğüm niye Xbox fanboyu olmuş anlamıyorum tek diyebildikleri şey ""Game Pass abe bütün oyunlar beleş PS çöp çok pahalı oyunlar Store'da olan bütün oyunlar beleş iksbaksda yahuuuuu"

Eki Görüntüle 1789082

Hocam ne PS3'ü gitsin PS2 alsın daha iyi.

Hocam atladığınız bir şey var. PS3 de PS2 emülatörü zaten var. :) Hem PS1 hem PS2 oyunları oynatabiliyor. Exclusiveleri çok kaliteli, hala konuşuluyor. (Uncharted, The Last of Us) PSPde edinilirse yanına tadından yenmez. Nereden biliyorsun diyeceksiniz. Ben hala PS3 ve PSP kullanıyorum ve yeni nesilin veremediği tutku ve hazzı alıyorum. (Bilgisayarda 3050 var)

Ben kendim daha dün Final Fantasy 7'ye PS3'ten başladım, aynı imajı PSP'ye attım. Evde oynuyorum, dışarı çıkacağım zaman PSP'ye save dosyasını atıyorum, otobüste devaaağm. :D

Ff7 PS1 oyunu* super Slim modeller multiMAN gibi uygulamalarla fiziki diskleri hard diske yazarak emulator ile oynatabiliyor**

He ben Custom Firmware yükledim mi? Hayır. Çünkü hala mağazaya erişim var, fiyatlar 2019'dan beri aynı. Canımın çektiğini alıyorum, oynuyorum. Yoksa da artık Mecidiyeköy gibi yerler yardımımıza koşuyor. İşin eğlencesi bu zaten. Oyun oynamak bir tutkudur. Onu düşlersin, belki oynayamazsın... Peşinde koşmak verdiği zevkin yarısıdır. Şimdi ki nesil açıyor Steam yapıştır geç.

Son düzenleme:
Abi ben 2020'ye kadar Xbox fanboyluğu yapan bir tane adam bile görmedim bu ülkede 2021'den sonra her gördüğüm niye Xbox fanboyu olmuş anlamıyorum tek diyebildikleri şey ""Game Pass abe bütün oyunlar beleş PS çöp çok pahalı oyunlar Store'da olan bütün oyunlar beleş iksbaksda yahuuuuu"
Xbox'un Game Pass'i varsa, PlayStation'un da PS Plus'ı var. 😎 :D

Geri
Yukarı