Bu dönemde bilgisayar toplanmalı mı?

Deophy

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar malum dolar kuru ortada ve parçalar deli gibi pahalılaştı. Sistem toplama konularının da azlığına bakılırsa herkes benim gibi düşünüyor. Zen işlemciler 2017 ilk çeyrek diye geyik halinde dolaşıyor lakin kimseden net bir açıklama yok ve dolar kurunun artıp artmayacağına dair bir garanti de yok maalesef. Siz ne düşünüyorsunuz bu sistem toplama konusu hakkında acaba? Ekonomist arkadaşlar var mıdır aramızda bilmem de sizce toplanmalı mı beklenmeli mi?

Toplanır ama piyasa şu an çalkantılı. Zen' i bekleyin derim üstteki arkadaşın dediği gibi.
Zen'i bayağı bildiğiniz çıkmadan gömmüş çoğu kişi. AMD düşmanlığı mıdır yoksa gerçekten vasat mı olacak merak konusu ama bu konularda pek uzman değilim o yüzden biraz daha beklersem sanırım sıkıntı olmaz. Teşekkürler yorumlarınız için.

Zen'i bayağı bildiğiniz çıkmadan gömmüş çoğu kişi. AMD düşmanlığı mıdır yoksa gerçekten vasat mı olacak merak konusu ama bu konularda pek uzman değilim o yüzden biraz daha beklersem sanırım sıkıntı olmaz. Teşekkürler yorumlarınız için.
Vasat olmayacak. Ancak çok geciktiler. Intel aldı başını gitti. Çok fazla seçenek sundu kullanıcıya. Gayet cazip seçenekleri var.

AMD'nin Intel performansını yakalayıp daha ucuza satılacağı bekleniyor. Bu şekilde, beklendiği gibi olmazsa zaten bir daha toparlaması zor olur AMD'nin.

Ülkede şu an ekonomik kriz var. Siyasete girmek istemiyorum fakat kimsenin haberi yok. Dolar,Euro almış başını gidiyor. Bence yaza kadar bekleyin derim. Şahsen ben yazı bekliyorum. Eğer Vatan'dan fiyatlar düşmezse (ki düşmez gözüküyor) Eksen'den alıp kendim toplayacağım. Kendinize farklı çıkış yolları hazırlayın derim. Sizde benim gibi yapabilirsiniz. :) Bu arada araştırdım şu an toplarsanız yaklaşık 800-1000 TL zarara girebilirsiniz. :) Ekonomiden anlayan arkadaşlar yazsın. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı