Bu dönemde bilgisayar alınır mı?

Faruk Bozkurt

Centipat
Daha fazla  
Yazın çalışıyorum, 17 yaşında gencim, yaklaşık 20.000 lira para biriktirdim ve hem paramın erimesini istemiyorum, hem de zaman zaman keyif ihtiyacımı gidermesi için " PLANET-BLOOM/AMD Ryzen 5 5600/GIGABYTE GeForce RTX 4060 Windforce OC 8GB/16GB DDR4/500GB M.2 NVMe SSD/Geforce RTX RayTracing PC |ITOPYA.COM " şu bilgisayarı almak istiyorum, sizce şu dönemde bilgisayar almak mantıklı mı? İleride elimde kalır mı? Değerlenir mi?

Bu hikaye fazla uzamaya başladı her defasında aynı sonuç al hemen.

Yazın çalışıyorum, 17 yaşında gencim, yaklaşık 20.000 lira para biriktirdim ve hem paramın erimesini istemiyorum, hem de zaman zaman keyif ihtiyacımı gidermesi için " PLANET-BLOOM/AMD Ryzen 5 5600/GIGABYTE GeForce RTX 4060 Windforce OC 8GB/16GB DDR4/500GB M.2 NVMe SSD/Geforce RTX RayTracing PC |ITOPYA.COM " şu bilgisayarı almak istiyorum, sizce şu dönemde bilgisayar almak mantıklı mı? İleride elimde kalır mı? Değerlenir mi?

Sistem bilgim çok değil ama ne kadar beklerseniz cebinize zarar. Her geçen gün zam geliyor.

Evet, hem böyle çıtırlık oyun oynarım arada bilgisayarı çok yormadan, dizi film takılmaca işte.

Almadığın her saniye zam gelme olasılığı var öyle söyleyeyim. Birkaç ay önceki fiyatlar ile şimdiki fiyatlar bile aynı değil.

Şu sisteme de bakılabilir fiyatı sizin baktığınızdan güzel.

teşekkürler patron, site güvenilir mi?

Artık beklediğiniz olumsuz yanıtı veremiyoruz her saat veya her gün farklı fiyatlarda görebilme imkanımız mümkün ne kadar erken alırsan o kadar iyi.

Evet, hem böyle çıtırlık oyun oynarım arada bilgisayarı çok yormadan, dizi film takılmaca işte.

Teşekkürler patron, site güvenilir mi?
Güvenilir tabii ki. Alternatif olarak Hero 5A'ya da bakabilirsiniz. Anakart falan daha iyi diye hatırlıyorum.

Güzel bir monitör de şart bu arada böyle yapacaksanız.

Teşekkürler patron, site güvenilir mi?

Genel olarak güvenilir görüyorum hocam. Recep Baltaş beyefendi de güvenilir buluyor.

PcKolik güvenilirdir. Arkasında Art Sistem var. Yakında biz de yeni bir PC toplama videosu paylaşacağız 👍

Dersen 22 k harcamak istiyorum şu sistem daha mantıklı gibi.

Güvenilir tabii ki. Alternatif olarak Hero 5A'ya da bakabilirsiniz. Anakart falan daha iyi diye hatırlıyorum.

Güzel bir monitör de şart bu arada böyle yapacaksanız.

Monitörü ikinci el almayı düşünüyorum, sağlam güzel kullanışlı. Teşekkür ederim.

Genel olarak güvenilir görüyorum hocam. Recep Baltaş beyefendi de güvenilir buluyor.

Dersen 22 k harcamak istiyorum şu sistem daha mantıklı gibi.

Anladım hocam, sağ olun.

Geri
Yukarı