Bu dönemde ekran kartı alacak mısınız?

Ekran kartı alacak mısınız?

• Oy verenlerin toplamı
    37
  • Anket kapandı .

Yilmaz04

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Maltepe, İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, son dönemlerde çoğu satıcılar ekran kartı fiyatlarını kafalarına göre yükselttiler. Biz de belki ekran kartı almazsak fiyatlar az da ucuzlayabilir diye düşünüyorum. Siz ekran kartı alacak mısınız bu dönemde yoksa yaz ayını mı bekleyeceksiniz? Ben RTX 3060 alacağım, uygun fiyatlı siteler buldum ama aksi gibi stok yok ve gelmiyor.

Arkadaşlar merhaba, son dönemlerde çoğu satıcılar ekran kartı fiyatlarını kafalarına göre yükselttiler. Biz de belki ekran kartı almazsak fiyatlar az da ucuzlayabilir diye düşünüyorum. Siz ekran kartı alacak mısınız bu dönemde yoksa yaz ayını mı bekleyeceksiniz? Ben RTX 3060 alacağım, uygun fiyatlı siteler buldum ama aksi gibi stok yok ve gelmiyor.

Benim R7 240 verdim GTX 750 Ti satın aldım.

Bilenler AMD apu sistem alıyorlar.
Sonu g ile bitenlerde dahili ekran kartı var.
Bu dahili ekran kartı intel'in ki gibi zayıf değil.
Ryzen 3 2200g-3200g
Ryzen 5 serisi
Ryzen 3 serisinde vega8
Ryzen 5 serisinde vega11 var.
Aşağıdaki videoları izleyin performans görün.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bilenler AMD apu sistem alıyorlar.
Sonu g ile bitenlerde dahili ekran kartı var.
Bu dahili ekran kartı intel'in ki gibi zayıf değil.
Ryzen 3 2200g-3200g
Ryzen 5 serisi
Ryzen 3 serisinde vega8
Ryzen 5 serisinde vega11 var.
Aşağıdaki videoları izleyin performans görün.

Ben de AMD sistem almaya kararlıyım tabiki de ama AMD'nin entegre grafik biriminin bu kadar iyi olduğunu bilmiyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı