Mevcut hat değerleri ile kaç Mbps alabilirim

syderysensei

Decapat
Daha fazla  
Hat değerlerim bu şekilde. 35 Mbps paket alıp 30 Mbps'e sabitleyebilir miyim? Maksimum kaç Mbps alabilirim?
1702922870552.png

Mevcut sinyal değerlerinizi gözlemdiğim kadarıyla upload hızınız aşırı düşük kablo yenilemesine gitmeniz gerekebilir.

Dilerseniz bu site üzerinden altyapı sorgusu sağlayıp hattınızın kaç Mbit desteklediğini görebilirsiniz.

hocam site üzerinden altyapı sorguladığımda adresimde altyapı gözükmüyor hattı bugün türk telekom ekipleri çektiler direkteki kutudan kutuyla aramda 50 100 metre yoktur yani banada düşük geldi vdsle göre upload hızı

hocam site üzerinden altyapı sorguladığımda adresimde altyapı gözükmüyor hattı bugün türk telekom ekipleri çektiler direkteki kutudan kutuyla aramda 50 100 metre yoktur yani banada düşük geldi vdsle göre upload hızı
VDSL için bile çok düşük bir hıza sahipsiniz. ADSL hızları gibi adeta.

En az sizin 12 Mbit upload almanız gerekiyor sistem tarafından size hız geliyordur fakat dış veya iç kablolardan dolayı modem kopma yaşamasın diye uygun hıza sabitleyebiliyor. Dilerseniz arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Hız düşüklüğü için.

En az sizin 12 Mbit upload almanız gerekiyor sistem tarafından size hız geliyordur fakat dış veya iç kablolardan dolayı modem kopma yaşamasın diye uygun hıza sabitleyebiliyor. Dilerseniz arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Hız düşüklüğü için.
yarın ekiplerle tekrar konuşacağım hat değerleri çok sakıncalı geldi banada 800 kbps upload niye olur acaba ve vdslde 16 mbps ilk kez gördüm ben en az 24 mbps diye biliyordum garip geldi

Yarın ekiplerle tekrar konuşacağım hat değerleri çok sakıncalı geldi bana da 800 Kbps upload niye olur acaba ve VDSL'de 16 Mbps ilk kez gördüm ben en az 24 Mbps diye biliyordum garip geldi.

Genelde 16 Mbit profili bazı bölgelerde altyapının kötü olması sebebiyle acil durumlarda kullanılan hız profili 8 profilide mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı