Steam "Bu hesabın dolandırıcılık için kullanılmış olduğu görünmektedir." uyarısı

JudgeKing38

Hectopat
Daha fazla  
Bugün sabah Steam'e girdiğimde "bu hesabın dolandırıcılık için kullanılmış olduğu görünmektedir." bildirimini gördüm öyle bir şey yapmadım. Sabah Google'dan Steam'i açtığımda hesabımın bir Asya ülkesinin diline çevirilmişti hesabımda Steam Guard koruması var. Hesabım çalınmış olabilir mi?

Dosya Ekleri

• 1688550851046.png
    1688550851046.png
    407 KB · Görüntüleme: 92
Destek bileti atıp durumu bildir.

Hesabınız asyalılar tarafından çalınmış galiba.

Çalıntı kartla alışveriş veya yükleme yapmadınız, değil mi?
Dostum, hesap komple çalınmış arayüz dili bile değiştiyse izinsiz erişim vardır. Arkadaş büyük ihtimalle hile programı veya crack oyun indirdi.

Bugün sabah Steam'e girdiğimde "bu hesabın dolandırıcılık için kullanılmış olduğu görünmektedir." bildirimini gördüm öyle bir şey yapmadım. Sabah Google'dan Steam'i açtığımda hesabımın bir Asya ülkesinin diline çevirilmişti hesabımda Steam Guard koruması var. Hesabım çalınmış olabilir mi?
Ticket at ve herhangi bir işlem yapma. Durumu sana bildirirler. Büyük ihtimalle onlar farklı kartlardan alışveriş yapmayı denediler ve steam bunu farketti.

Çalıntı kartla alışveriş veya yükleme yapmadınız, değil mi?

Hayır kendi kartımı kullanıyorum.

Dostum, hesap komple çalınmış arayüz dili bile değiştiyse izinsiz erişim vardır. Arkadaş büyük ihtimalle hile programı veya crack oyun indirdi.

Ticket at ve herhangi bir işlem yapma. Durumu sana bildirirler. Büyük ihtimalle onlar farklı kartlardan alışveriş yapmayı denediler ve Steam bunu fark etti.

Crack program veya oyun yüklemedim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı