"Bu hesap WhatsApp kullanamaz" hatası

Dejavu0707

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Bugün durduk yere böyle bir hata aldım. Bir sürü şikayet var başka platformlarda. Sebebi nedir biliyor musunuz? Herhangi başka bir uygulama kullanmadım çok eski numara olmasına rağmen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ban yemişsiniz genel bir sorunsa elbetki geçecektir, geçmezse WhatsApp destek ekibine sorunu bildirin 2-3 gun belkıde daha kısa bır sürede hesap açılacaktır

Ban yemişsiniz genel bir sorunsa elbetki geçecektir, geçmezse WhatsApp destek ekibine sorunu bildirin 2-3 gun belkıde daha kısa bır sürede hesap açılacaktır
Yazdığım zaman böyle bir cevap aldım

Dosya Ekleri

• 20231219_011755.jpg
    20231219_011755.jpg
    300,6 KB · Görüntüleme: 67
Yazdığım zaman böyle bir cevap aldım

Numarada bir şey yaptınız mı? Eğer siz değilseniz spam yemiş olabilirsiniz Aero kullanıcısıysanız fark edılmenız durumunda ban atılabılır.

Numarada bir şey yaptınız mı? Eğer siz değilseniz spam yemiş olabilirsiniz Aero kullanıcısıysanız fark edılmenız durumunda ban atılabılır.
Hayır numara neredeyse 10 yılı geçkin süredir bende. Yani numarayla zaten ne yapmış olabilirim diye düşünüyorum çok saçma. Aero nedir bilmiyorum orijinal store üzerindeki whatsappı kullanıyordum.

Hayır numara neredeyse 10 yılı geçkin süredir bende. Yani numarayla zaten ne yapmış olabilirim diye düşünüyorum çok saçma. Aero nedir bilmiyorum orijinal Store üzerindeki WhatsApp'ı kullanıyordum.

Spamlanmis olabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı