Bu kızla tekrar konuşmamız imkansız mı?

tunax07

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar haziran 2022 de duru diye bir kızla konuşmaya başlamıştım. Aramız güzeldi birbirimizi seviyorduk oyunlar oynayıp konuşuyorduk takılıyorduk yemek yerken fotoğraf falan atıyorduk anlayacağınız güzel ilerliyorduk. Gelelim üzücü kısma.
Mayıs 2023 ben bu kızla Instagram temamı love yaptım o da neden yaptın biz arkadaşız deyip geri default yaptı temayı bende inadına love yaptım bayağı böyle 7-8 kere gitti geldi. Ondan sonra ben bir şey demedim kıza akşam ‘iyi geceler hayatimin anlami' yazdım o da dedi ki biz arkadaşız ne saçmalıyorsun yine. Sonra seçimler falan bitti Haziran'ın ilk haftası artık konuşmak istemiyorum dedi engelledi. ( kızın 1.5 yıldır sevdiği varmış başka okula gitmiş sırf aynı okula gidebilmek için dehşet derecede ders çalışıyordu kız hatta. ) Ben bu olaydan sonra çok zoruma gitti tam bugüne kadar 12 tane hesap açtım yalvardım hep bir beni dinle diye ama hepsini engelledi tek kelime etmeden. Aramızı düzeltebilecek kızla konuşabilecek birisi yok mu Allah için. Yardımcı olursanız çok sevinirim anlamadığınız bir şey varsa sorabilirsiniz çok moralim bozuk sinirli sinirli yazıyorum kusura bakmayın iyi akşamlar.
Not: Unut gitsin tarzında bir şey demezseniz sevinirim neredeyse 8 ay olmuş hala daha aklımda unutamam yani o yüzden şu tarz yorum yapmazsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
bugüne kadar 12 tane hesap açtım yalvardım
Çok boş ve gereksiz bir hareket. Kızın gözünde sıfırsın şu an zaten. İstersen unutma ölene kadar hesap açıp takip isteği at.

Peki ya hiç umursamaz gibi davransam bana ileride geri dönme ihtimali olur mu ( 8 aydır tek bir mesaj atmadı nasılsın bile demedi )
Umrunda bile değilsin istediğin her şeyi yapabilirsin hiçbir faydası olmaz. Başka birilerini bul alternatiflerini arttır.

Daha kız seni ilk engellediğinde umursamaz ayaklarına yatsaydın küçük bir ihtimal bile olsa belki tekrar konuşabilirdiniz hocam, ama sen bildiğin kıza köle olmuşsun, kızda zerre kadar çekim veya arzu uyandırmamışsın ve kız için artık hiçbir şeysin, next.

Yeni konular

Geri
Yukarı