Bu kızlar nerede takılıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dışarıda ne güzel kızlar var. Metrekareye bu kadar çok güzel kız düşerken neden bi'tanesi bile benim çevreme düşmüyor ya?

Okula gittiğim dönem 1 erkeğe 4 erkek düşüyordu (ilkokulu saymıyorum orda ilgi çekmiyordu zaten) Sonra okulu bıraktım, aradan zaman geçti vs. evde boş boş oturacağıma bir işte çalışayım, hem kız vardır hem de cebim para görmüş olur dedim 2 sene evvel. Yok orda da yok!

Bu sefer kızların olduğu yerlere sordum. Hiç bize ihtiyaç olur mu, almadılar işe.

Ben hayatımda bütün kızları ya yolda yürürken, ya da metroda falan görüyorum. Bu kızlar metroya binip nereye gidiyor, yolda yürüyerek nereye, hangi konuma varıyorlar. Bi'tanesi de neden benim bulunduğum ortama varmıyor ya?

Ya mesele sevgilim olup olmaması değil, arkadaş olsak da olur. Sap sap sadece konuştuğum kişilerin erkek olmasından bıktım ben artık. Bi kişiyle konuşmak zorunda kalıyorsam muhakkak erkek oluyor. Bu gözlerin erkeklerle bakışmasından bıktım ben. Aynı şeyi yemenin verdiği bıkkınlık bu gözler için de geçerliymiş, bunu anladım. Bu gözlerin kızlarla bakışmaya da ihtiyacı var. Yazık bana, yazık bu gözlere. Yazık!
Biraz Elizabeth ile ilgilen uzaklaşırsın bu düşüncelerden.. :D Paran varsa yancıkta, burnun oynar *cıkta. Kızlar parayı seviyo bu devirde.

Ortamın yoksa tanışman zor. Belki dizilerdeki gibi yürürken çarpışırsınız, kızdaki kitaplar yere düşer, aynı anda eğilip toplamaya çalışırsınız, bu sırada ya 2 saniyeliğine aşk bakışması yaşarsınız ya da elleriniz birbirine değer ve AŞK! 😍🥳 Böyle bir şey olmayacağına göre?

O öyle değil bir saniye:
Asosyal Necmi: Slm tnşıllmı
Yoldaki Kız: Tm olr
Abi böyle şeyleri tavsiye olarak
Yamuk cinsel organına Adriana Lima aramak gibi bir şey olsa gerek. Ortalama bir tipi neden beğenmiyorsun ki? Çok yakışıklı değilsen ve çevren yok (bunu biliyoruz) seçicilik yapmamalısın.
Kendini kekoya boğrudan kızdan bahsediyorum, güzel olup olmamasından değil. Ayrıca ararım, ne tipsizler güzel kızlarla takılıyor benim neyim eksik.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı