Bu kızlar nerede takılıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Param yok. Para olsa spor salonuna üye olmak isterdim.
Evde spor yapıp da 2 yıllık bir Fitness ile uğraşan sporcu ile arasında çok az fark olan 2 tane arkadaşım var. Bana bu bahaneymiş gibi geldi.

Dışarıda ne güzel kızlar var. Metrekareye bu kadar çok güzel kız düşerken neden bir tanesi bile benim çevreme düşmüyor ya?

Okula gittiğim dönem 1 erkeğe 4 erkek düşüyordu (ilkokulu saymıyorum orda ilgi çekmiyordu zaten) Sonra okulu bıraktım, aradan zaman geçti vs. evde boş boş oturacağıma bir işte çalışayım, hem kız vardır hem de cebim para görmüş olur dedim 2 sene evvel. Yok orada da yok!

Bu sefer kızların olduğu yerlere sordum. Hiç bize ihtiyaç olur mu, almadılar işe.

Ben hayatımda bütün kızları ya yolda yürürken, ya da metroda falan görüyorum. Bu kızlar metroya binip nereye gidiyor, yolda yürüyerek nereye, hangi konuma varıyorlar. Bir tanesi de neden benim bulunduğum ortama varmıyor ya?

Ya mesele sevgilim olup olmaması değil, arkadaş olsak da olur. Sap sap sadece konuştuğum kişilerin erkek olmasından bıktım ben artık. Bir kişiyle konuşmak zorunda kalıyorsam muhakkak erkek oluyor. Bu gözlerin erkeklerle bakışmasından bıktım ben. Aynı şeyi yemenin verdiği bıkkınlık bu gözler için de geçerliymiş, bunu anladım. Bu gözlerin kızlarla bakışmaya da ihtiyacı var. Yazık bana, yazık bu gözlere. Yazık!
Dostum ciddi manada komik bir yazı kaleme almışsın :) Orijinal bir parça. Bunu kaybetme, ara ara beni etiketleyerek canlandır lütfen :) Akşam akşam keyfimi yerine getirdin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı