Kızlar kıskançlardır

• Konuyu başlatan Boğaçhan Ülker
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 52
  • Görüntüleme 5B
Benim çevremde erkekler kızlardan daha kıskanç ve salak. Genellemek yanlış, bütün kızlar öyle değil :)
Valla bende de hafif ingiliz aksanı var. Flash a fıleş diye okuyacağıma fılaş diyebiliyorum, RAM a rem yerine ram diyebiliyorum. Basit ingiliz şivesi işte. A ları e diye değilde a diye okuyorum arada. Cahil cevelekler dalga geçiyorlar. Kendilerine baksak Archery'e Arkırıy diye okuyorlar, Jogging'i jakging diye okuyorlar :D ''Fix your grammar'' diyince yüzüme aval aval bakıyorlar. Daha ne demek istediğimi anlamadan gelip bak bu böyle okunuyor diyorlar ya.......

Heyt beee, gözlerimin pası silindi mübarek. En öndeki sol taraftaki benim !

Onu ben seçmiştim ama neyse kanka bende 2. fotoda ki esmeri aldım o zaman ;)

1341937513-twinpeaks070912_07.jpg

image.jpg

Hooters efsanedir ya. :D Boğaç abi senin son senen değil mi zaten... Niye takılıyon ki böyle malların böyle işlerine... Bırak konuşsun senin ne yaşadığın ortada istediği kadar ötsün vik vik.

...Yani yes my English is pretty good for talk,write,sing and do the all the other damn things on life. I just wanna tell something to jealous people: KISS MY ASS!

Şuna takıldım:
for TO talk
for talking...

Şöyle de dalga geçebilirsin istersen, dalganın büyüklüğüne bağlı, kiss my ass öncesi sörf yaptırırsın üstünde:
I just want to tell something to the jealous people / people whom are jealous of my english / capability to speak / knowledge in English literature...

Kızların ilgi duyması vs kısmına takılma, IQRI'nın verdiği cevap güzel ama tecrübe ister, basitinden şöyle de yaklaşabilirsin:
- İngilizce senin kafanın sadece anlamadıklarından, bir tanesi.
- Aldığı kadar doldurdumi seninki boş onu n'apcaz?
- Aaand there goes the humanity...
...

Birilerine iyi cevaplar verebilmek istiyorsan, kültürel olarak gelişmelisin. Kitaplar okumalısın, mesela Franz Kafka okumak, etiform yemek gibidir benim için. Ama Issac Asimov veya Philip K.Dick okumak başka bir lezzettir.

Ha milletin ağzına yüzüne "glory hole" mu yapmak istiyorsun?
O zaman üniversiteyi bitirinceye kadar köpek gibi para biriktirip, üniversite bitince kah sokakta kah ucuz bi hostelde kalarak dünyayı gezip bu ülkeye "istersen" döndüğünde 5 yıl içinde tüm akranlarından önde olursun benden söylemesi... ben biraz geç yaşadım bunu ama olsun, ne kadar erken o kadar iyi.

Yoksa kızın sana attığı lafa takılmana lüzum yok, liseden ortaokuldan 500 kişi tanıyorsam 30 tanesi facebook'umdadır, 5 tanesiyle görüşüyorumdur, 2 tanesiyle can-ciğerimdir.

Şuna takıldım:
for TO talk
for talking...

Şöyle de dalga geçebilirsin istersen, dalganın büyüklüğüne bağlı, kiss my ass öncesi sörf yaptırırsın üstünde:
I just want to tell something to the jealous people / people whom are jealous of my english / capability to speak / knowledge in English literature...

Kızların ilgi duyması vs kısmına takılma, IQRI'nın verdiği cevap güzel ama tecrübe ister, basitinden şöyle de yaklaşabilirsin:
- İngilizce senin kafanın sadece anlamadıklarından, bir tanesi.
- Aldığı kadar doldurdumi seninki boş onu n'apcaz?
- Aaand there goes the humanity...
...

Birilerine iyi cevaplar verebilmek istiyorsan, kültürel olarak gelişmelisin. Kitaplar okumalısın, mesela Franz Kafka okumak, etiform yemek gibidir benim için. Ama Issac Asimov veya Philip K.Dick okumak başka bir lezzettir.

Ha milletin ağzına yüzüne "glory hole" mu yapmak istiyorsun?
O zaman üniversiteyi bitirinceye kadar köpek gibi para biriktirip, üniversite bitince kah sokakta kah ucuz bi hostelde kalarak dünyayı gezip bu ülkeye "istersen" döndüğünde 5 yıl içinde tüm akranlarından önde olursun benden söylemesi... ben biraz geç yaşadım bunu ama olsun, ne kadar erken o kadar iyi.

Yoksa kızın sana attığı lafa takılmana lüzum yok, liseden ortaokuldan 500 kişi tanıyorsam 30 tanesi facebook'umdadır, 5 tanesiyle görüşüyorumdur, 2 tanesiyle can-ciğerimdir.

Öncelikle hatamı düzelttiğin için teşekkürler. Konuşurken o to hızlıca ağızımdan çıktığı için yazarken unutuyorum. Zaten whatsapptan son yazdıklarımdan sonra her cümlesine lafı yapıştırdığım için sıkıntı kalmadı. Franz Kafka ismini çok duydum. Elimdeki son GoT kitabını bitirince onun kitaplarından birine yönelmeyi düşünüyorum.

Ya koskoca TED Koleji'nin ingilizce öğretmeni, üstelik A grubu, jealous'ı CİLİYIIS diye okuyor... Benim ingilizcem yemin ederim çok daha iyi... Lise'yi ingilizce okuyor ya kadın LAYSA diyor ben ne yapayım... Bu kadar yıl kendimi geliştirdim yemin ederim native American seviyeye gelecem yakında... Niye TED'desin deseler herkes ingilizce diyor. Okul birincimize bakıyoruz, ödev hangi öğretmendendi diyemiyor ''WHO HOMEWORK?.?'' diyebiliyor ancak adam...

Geri
Yukarı