Bu kızlar nerede takılıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Necmi bu arkadaşın bile sevgilisi var, senin nasıl olmaz ya?
s-04dd0b9ee10044ea2bde8f93bffa23fc36030655.jpg

Necmi arada böyle konular açmaya devam et he. Muhabbet sarıyor gülüyoruz sayende.
Ben açıyorum da kilitleyen mihraklar çıkabiliyor.
Konuşacak bir konun yoksa işin zor. Kızlar sıkıldığını açık açık olmasa da iğneleyici laflarla çabuk dışa vururlar. Böylece düzgün bir arkadaşlık kuramazsın. Bu bir müzik aleti, şarkı grubu, okunan kitap, izlenen film de olabilir.
Herkes çok mu dolu konuşuyor peki? Genelde böyle eksiklerimizden bahsedilir ama boş konuşan tipler de yalnız olmaz pek.
Asosyal ve kendine yetmeyen erkeklerin yanında olmadıklarına eminim.

Kadınlar güçlü erkekleri sever. Hem beyin gücü hem kas gücü. ;)
Yani ne mesaj veriyorsun burda?

Yani bize ne mesaj veriyor büyüğümüz?
Yani dostum böyle arayıp sorarsan, kafana takarsan bulamazsın. Ama olayı kavrarsan her şey ayağına gelir. Dünya düzeni böyledir. Böyle konular açmaya da gerek yoktur. He illa yapacağım peşinden koşacağım diyorsan;
1- Hoşlandığın bir müzik tarzı belirle ve 10-12 tane ünlü şarkı bil.
2- Spor yap. Bu hem öz güvenini kazandırır hem de sağlıklı bir vücut ile çekicilik sağlar. Aynı zamanda da spor salonunda arkadaş edinebilirsin.
3- Kitap oku. 10 15 tane klasik kitap bitir. İnce olmasın, kalın da olmasın. Bazıları ince bazıları kalın olsun. Şu zamanda popüler kitaplardan oku. Toplamda 20 kitap okusan bir bilgin olur, en azından öyle gözükeceksindir. Okurken de kitapları araştır bilgin genişlesin.
4- Kızlara bakma. Yani sürekli bakma. Bakınca da gözlerine bak, malum bölgelere değil.
5- Kılık kıyafete önem ver. Çok değil 3 tişört 2 pantolon, yaz aylarında 1-2 şort ile olur.
6- Her gün banyo yap, düzenli dişlerini fırçala.
7- Gülüşüne önem ver ama kasılma.
8- Konuşurken kasılma. Nasıl konuşacağını düşünme, kasma. Örneğin malum kahve dükkanında otur kahve iç. Yanındaki yalnız bir hanımefendiye 'şu şarkıyı mı dinliyorsunuz' diye sor. Yemezler korkma. Sesin de titremesin. Oradan 2 cümle daha et, geri çekilme. Geri çekileceğin vakit kızın hiç gülmediği andır. İşte bu kadar kolay.
9- Bunların hepsini yaparken tacizci gibi davranma. Kardeşine veya ablana yapsalar hoşuna gitmeyecek şeyleri başkasına yapma.

Ben açıyorum da kilitleyen mihraklar çıkabiliyor.

Herkes çok mu dolu konuşuyor peki? Genelde böyle eksiklerimizden bahsedilir ama boş konuşan tipler de yalnız olmaz pek.
Boş konuşma dolu konuşma muhabbeti değil aga. Paran oldu mu alayını seversin o kadar...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı