Bu nasıl moderasyon?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

oscorp

Hectopat
Doğru düzgün attığım başlığı bir moderatör gereksiz yere düzenledi. Ben de "Başlığı türkçe klavye kullanan biri düzenleyebilir mi?" diyerek raporladım. Mesajı türkçe klavyeyle yazmamanı anlıyoruz ama bari başlığa özen göster. Sonra çocuk gibi hatamı arayıp bir yerde "İninal kartım da Visa." derken da'yı ayırmadım diye uyarı vermiş. Bunu benim raporumdan önce yapsa anlarım ama rapordan sonra yapması bildiğin üyelerle sidik yarışına girmek.

Bu arada kimseye hakaret etmiyorum.

1.JPG

Galiba obur forum siteleri gibi sandiniz burayi. Kurallarda ne yaziyorsa o uygulaniyor burada.

Neye göre gereksiz, kime göre gereksiz? Sosyal’in bir formatı var ona uygun bir başlık atmalısınız.
Cezayı veren belli oldu. :D Noktalama işaretleri ve bağlaç kullanımlarına dikkat edelim.

Neye göre gereksiz, kime göre gereksiz? Sosyal’in bir formatı var ona uygun bir başlık atmalısınız.
Neye göre uygunsuz, kime göre uygunsuz?

Galiba obur forum siteleri gibi sandiniz burayi. Kurallarda ne yaziyorsa o uygulaniyor burada.
Kurallara itiraz ediyor gibi mi görünüyorum? Konunun içeriğini anlamadan yazmışsın.

Kurallara itiraz ediyor gibi mi görünüyorum? Konunun içeriğini anlamadan yazmışsın.
Rapor attiginizda moderator buyuk ihtimalle basliga bakip konuyu inceledi ve yazim hatanizi gordu. Basligi degistirmeleri sacma ve bazen cidden asiri alakasiz baslik atiyorlar.

Cezayı ben vermedim. Artık kabak tadı vermeye başladı senin bu tutumun.
Hoşnut değilsen kimse zorla tutmuyor burada seni.
Size karşı ciddi anlamda bir kızgınlığım ya da kırgınlığım yok. Konu altına moderatör olarak ilk yorumu kim yapsaydı, aynı cevabı yine verirdim. Noktalama ve bağlaçlarla ilgili hususu zaten size değil, konu sahibi arkadaşa yapmıştım. İyi forumlar. :)

Rapor attiginizda moderator buyuk ihtimalle basliga bakip konuyu inceledi ve yazim hatanizi gordu. Basligi degistirmeleri sacma ve bazen cidden asiri alakasiz baslik atiyorlar.
Aynı konu değildi. Benim raporumdan sonra bildiğin hatamı aramış.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı