Satellite L50-A-1DH NVIDIA grafik sürücü Windows'un bu sürümüyle uyumlu değildir hatası

özggüürr

Centipat
Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım.
Problem şu: laptopa NVIDIA sürücüsü ne yaptıysam yüklenmedi. Ekran kartı GeForce 740M ve güncel sürücüsü bu: 425.31. Diger Intel 4600 HD grafik kartı güncel Driver'ini yükledim daha sonra eski konulardan bütün her şeyi harfiyen uyguladım; DDU ile güvenli mod yöntemiyle kaldırdım, temiz kurulum yaptım, format atıp güncelleme yaptım bütün sürücülerim güncel ancak ne yaptıysam nafile. GeForce Experience sürücüsü kurulmuyor, DxDiag'ta sadece tek ekran kartı görünüyor aygıt yöneticisinde NVIDIA görünmüyor zaten konu ve sorunla ilgili ekran görüntülerini paylaşıyorum bu konuda yardımınıza ihiyacım var şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• ekran 2.PNG
    ekran 2.PNG
    63,9 KB · Görüntüleme: 82
  • Ekran Alıntısı 3.PNG
    Ekran Alıntısı 3.PNG
    21,5 KB · Görüntüleme: 51
  • Ekran Alıntısı 4.PNG
    Ekran Alıntısı 4.PNG
    10,4 KB · Görüntüleme: 55
  • Ekran Alıntısı 5.PNG
    Ekran Alıntısı 5.PNG
    12,6 KB · Görüntüleme: 53
  • Ekran Alıntısı 6.PNG
    Ekran Alıntısı 6.PNG
    14,7 KB · Görüntüleme: 41
  • Ekran Alıntısı 7.PNG
    Ekran Alıntısı 7.PNG
    13,9 KB · Görüntüleme: 54
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    12,9 KB · Görüntüleme: 69
Son düzenleyen: Moderatör:
Peki otomatik olarak Windows kendi bir kurulum yaptı mı ekran kartı için?

Ek:
-Windows üzerinden güncellemeyi denediniz mi Aygıt yöneticisinden ?
-Hata yapacağınızı sanmıyorum ama Windows sürümünü seçerken Windows 10'u seçmemiş olabilir misiniz ?

Son düzenleme:
Hayır... Windows 10 Home kurulu şu an. Formattan sonra ilginçtir ekran kartı için kurulum yapmadı. Ayrıca ekran görüntüsü paylaştım. Maalesef Aygıt yöneticisinde görünmüyor. Bütün ayarları yaptım ancak bilgisayar sanki ekran kartı yokmuş gibi davranıyor ve görmüyor. Donanımsal arıza olacagını sanmıyorum formattan önce gayet çalışıyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı