Bu para nereden geliyor?

redd34

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
15-20 bin TL'lik sistem toplayanlar bu parayı nereden buluyor? Sadece kasa için 20 bin TL veriyorlar diğer ekipmanlar ayrıca. Ve bunlar sadece basit bir kullanıcı için. 2017 yılında okul-iş yaparak zar zor 2018 başında 1800 TL'ye sistem topladım. Nasıl oluyor? Biz mi yanlış yapıyoruz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çalışarak ve kazanarak. Ben 20-21 yaşlarında üniversite öğrencisiyim. Liseden beri çalışıyorum. Kendime yetecek şekilde bir oda, bilgisayar ve motosiklet aldım. Ailemden liseden beri para almıyorum. Kendi kendime az çok yetiyorum.

Ben öğrenci halimle ve vasıfsız bir eleman olarak bunları yapabildiysem eli iş tutan azıcık zeki insanların 200-300K TL bandında arabaları binmesi çok normal. Hatta 30-40K TL PC için bile az onlara.

Öncelikle herkes öğrenci değil ki. :D Aileden zengin olanı da var, mesleği iyi kazandıran da var. :) Bence başkasının sistemi ile kafanızı yormayın, okulunuzu bitirin güzel bir meslek sahibi olun siz de hayalinizdeki sistemi elbet toplarsınız.

Bir iste calisarak. Ayrica Turkiye ucuz bir ulke, cunku para birimi degersiz. 10 bin lik sistem dedigin sey 2000 dolardan ucuz. Eger dolar ya da euro kazaniyorsan, kazancinin cok ufak bir bolumuyle cok cok iyi bir sistem toplayabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı