Bu para nereden geliyor?

Çalışarak diyenleri alkışlıyorum fakat unutmamanız gereken bir durum var. Onuda nasıl anlatayım.

Bu video yeterli olacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tam görüntüyü bulamadım ama bu görüntünün öncesinde bir konuşma geçiyor.

"Etrafına bak Süpermen, bu evler, bu villalar, arabalar, yatlar hepsi mi temiz, hiç mi arak yok yani? Uyan Süpermen daha uçucan. "
Çalışarak alınır, ebeveynlerinin yanında, kira vermeden, fatura ödemeden aldığın parayla çok süper şeyler alınır ama bi' kendi ayaklarının üzerinde dur, 150 TL elektrik, en dandik 600-700 kira, 300-350 doğalgaz, yeme içme masrafı su, bunları ödeyerek al bakalım nasıl alıyorsun o parçaları!
Sözüm ortaya.

Burada sistem toplayanların çoğu baba parası yiyebiliyor çünkü. Gerçek dünyaya hoş geldin. Fakirler hayatını bilgisayar oyunu oynayıp Fortnite konuşarak geçirmiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Efsane videodur. 300-500 bin dolar peşinat ödeyin, taksitlerini gemicik kendi öder.

Paraya para demezsiniz sonra. Yeri gelir parayı nereye koyacağınızı bulamayabilirsiniz. Yastık altı olur, ayakkabı kutusu olur.

giphy.gif

Zamanında 2500K lı HD6850 li bir bilgisayarım olsun diye az hayal kurmadım alamadım para yoktu.
Şuanda Allaha Şükür işim iyi 8700K lı sistem var ancak oyun oynayacak zamanım eskide kaldı hayat gerçekten acımasız yaşama sevincimiz vardı eskiden

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı