Bu peek hakkında ne düşünüyorsunuz?

Konuyu açan arkadaşa bu kadar yüklenmenizin sebebini anlayamadım. Arkadaş gerçekten rakibi çok iyi analiz edip prefire bir vuruş yapmış ve bunu burada paylaşmak istemiş. Ben şahsen yaptığı vuruşu çok beğendim siz beğenmediyseniz konuyu okuyup geçip gidebilirsiniz.

Benim tüm mesajlarımı okursan zaten iyi olduğunu söyleyip eline sağlık dediğimi görebilirsin. Ama normal bir şekilde karşıt fikir belirttiğimde bana saldırdı düpedüz. Olay zaten orada başlıyor dostum. Bu forumda konu açıyorsan, olumlu olumsuz tüm yorumları kaldırabilmelisin. Açılan konular bu forumu kullanan herkesi ilgilendiriyor, sonuçta bu forum bunun için var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yorumlarınızı bekliyorum.

(vuruşu yapan benim)
Kanka çok iyi vuruş ama belirli meta yerler var eğer çok dust 2 giriyorsan bir zamandan sonra artık çok kolay geliyor ama yinede eline sağlık birazda izleyici modunun yavaşlığı var eğer 165hz biri olarak izleyici daha yavaş işlediğini düşünüyorum.

Konuyu açan arkadaşa bu kadar yüklenmenizin sebebini anlayamadım. Arkadaş gerçekten rakibi çok iyi analiz edip prefire bir vuruş yapmış ve bunu burada paylaşmak istemiş. Ben şahsen yaptığı vuruşu çok beğendim siz beğenmediyseniz konuyu okuyup geçip gidebilirsiniz.
Teşekkür ederim. Sonunda saldırmadan, ''Senden başkaları da iyi oynuyor!!'' demeden yazılan güzel bir yorum gördüm. Ve hayır, beni övdüğün için değil. Gerçekten saldırmadığın için? ilk sayfadaki mesajlara bakın, bir arkadaş vuruşta çok bir şey yok, eline sağlık yine de demiş. Oyundan anladığını söylemişim, saldırmamışım. Demek ki bana saldıranlarda bir gariplik var.

Kanka çok iyi vuruş ama belirli meta yerler var eğer çok dust 2 giriyorsan bir zamandan sonra artık çok kolay geliyor ama yinede eline sağlık birazda izleyici modunun yavaşlığı var eğer 165hz biri olarak izleyici daha yavaş işlediğini düşünüyorum.
Teşekkür ederim saldırmadığın için, güzel yorumun için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

(Vuruşu yapan benim)

Vallahi kanka sen bu vuruşu seçkin olmayan kişilerin olduğu maçta yap, herkes hile diye ağlar bir şekilde sizi oyundan attırırlar :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Adamda 240-500hz monitör varsa sana gecikmeli gelmiş olabilir şahsen cs oynamıyorum fakat apex legends gibi hızlı bir oyunda dehşet yetenekli insanlar var.

(Vuruşu yapan benim)

Düşük elo güzel aim ya da yüksek elo mükemmel peek.

Yeni konular

Geri
Yukarı