Bu saatte neden uyumadın?

Spiderman 2002'yi izledim. 20 yıla rağmen bana günümüzdeki örümcek adamdan çok daha fazla örümcek adam hissiyatı yaşattı. Gerçekten başyapıt 😀

Ya ustam oynayarak gelişemedim nasıl gelişeceğim bu oyunda ya.

ReemBey var YouTube'da öğretici videoları var onlara bakabilirsin bir de doğru karakteri bulu ona çalışmak lazım aslında bence ok iyi değilim ortayım yani.

Ya ustam oynayarak gelişemedim nasıl gelişeceğim bu oyunda ya.
Hocam yeri burası değil ama 3 sezondur dia başlayıp plat bitiren biri olarak söyleyebilirim ki silverdan golda çıkmak için her gün 2 saat thuntda sadece hs çalışıyordum. 2 ay sonra baktım solo q ile plattayım.

Yeni sistem topladım parçaları pazartesi itibari ile teker teker ve gün gün gelecek ondan çok heyecanlıyım, uzun süredir istediğim uğrunda çok çalıştığım bir sistemdir 6 ay önce aileme destek olduğum için çalışarak topladığım paranın hepsi gitmişti çok üzülmüştüm lakin ailem bunu unutmamış bana 1 hafta önceden bu parayı geri verdiler sağ olsunlar.

Belki yazar diye dışarıda oturdum bekliyorum işte.

Ah be hocam. Kızlar için uğraşmaya değmez. Yazacak olsa çoktan yazardı. Şimdiye dek yazmamışsa mutlaka bir başkasına uyuyamadım yazmıştır.
Yeni sistem topladım parçaları pazartesi itibari ile teker teker ve gün gün gelecek ondan çok heyecanlıyım, uzun süredir istediğim uğrunda çok çalıştığım bir sistemdir 6 ay önce aileme destek olduğum için çalışarak topladığım paranın hepsi gitmişti çok üzülmüştüm lakin ailem bunu unutmamış bana 1 hafta önceden bu parayı geri verdiler sağ olsunlar.
Hayırlı olsun hocam. Adınıza sevindim :)

Geri
Yukarı