Bu seçeneklerden hangisi Windows 10 1909?

Oyun için fark olmaz zaten. Geçenki konuda sürekli Home kuruyorum demiştin ya ondan dedim.
Başından beri sıfırlama yöntemi kullandığım için oldu sıkıntı galiba.
Servise vermeye üşendiğim için Migrostan USB bellek alacağım şimdi, evde kendim format atacağım.
Çünkü parçaların geçemediği test yok, bir PSU'da coil whine var ama o da performansa etki etmiyor diye biliyorum. Temiz kurulumda işi çözmezse geçmiş olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Üstteki seçenek değilmiş ya boşa açtım konuyu. Kusura bakmayın.:(
Bari hazır gelmişken @efedesu , @Emir M. , @CillianMurphy sizce Rufus ile mi yazdırmak daha sağlıklı media creation tool ile mi? Media creation tool sıkıntı çıkartıyor diyorlar.
Hayatımda hiç Rufus kullanmadım. Şu ana kadar da 15+ format atmışımdır.

USB hazırlamak için çok kolay ve pratik yoksa o olmadan atılamaz denilen bir kural yok.
Başından beri sıfırlama yöntemi kullandığım için oldu sıkıntı galiba.
Servise vermeye üşendiğim için Migrostan USB bellek alıcam şimdi evde kendim format atacağım.
Çünkü parçaların geçemediği test yok bir PSU da coil whine var ama o da performansa etki etmiyor diye biliyorum. Temiz kurulumda işi çözmezse geçmiş olsun.
Alırken en az 8 GB al. 1909 kurabilirsin Home sürümü oyunlar için daha uygundur. Pro sürümünde güvenlik işleri daha iyi olduğu için oyun için de defender uyarısı falan uğraşmamak için güzel seçenek o yüzden Home tercih et. Tek farkı biri profesyonel kullanım için daha güvenilir, diğeri günlük kullanım için daha uygun.

Rufus en sağlıklısı.

Hocam ISO dosyasını Media creation tool ile indirsem sıkıntı çıkar mı?
Hocam siz ne kullanarak atıyorsunuz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı