Pentium E5700 sisteme ekran kartı

Abdurahman

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Technopat'lar simdi ben Gaziantep'te yaşıyorum. Fakat 6 aylığına mersinde kalacağım. Bir akrabanın yanında bilgisayarları birazcık donanım bakımından yetersiz. Ben çok oyun delisi değilim. Bir tek minecraft oynarım. Arkadaşlarla online olarak şimdi alttaki sisteme göre bir ekran kartı lazım cok pahalı olmasın. Nihayetinde bilgisayar benim değil. Para harcamak istemiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.
Not: bu sisteme uyacak önerirseniz iyi olur.

bl9lVb.png
dnMnvX.png
58q8aL.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ekran kartını öneririm muhtemelen darboğaz olmayacaktır.
www.vatanbilgisayar.com: Sapphire R7 240 Gddr3 2Gb 128Bit Amd Radeon Dx11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu sisteme uyuyorsa hemen gidip yarın alacağım.

Bilgisayarın PSU'su 250 Wat'mış. Bu ekran kartına birde psu almam lazım sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet uyacaktır. Oyun testleri işlemciye göre fena değil. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bilgisayarın psu'su 250 Wat'mış bu ekran kartına birde psu almam lazım sanırım
Evet almalısınız.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı