Bu sistemi almaya karar verdim son olarak size soruyorum

blocked-999

Hectopat
Daha fazla  
Sizin de görüşlerinizi bekliyorum, @Silinen üye özellikle sizin. Teşekkürler
sistem.jpg

Selam; kardeş forumda zaten bu sistemi toplayan birçok kişi var ve memnunlar hangi konuda kararsızsın. O.c edilen işlemci almışın o.c edecekmisin? Ekran kartı güzel tercih. Bellektede mantıklı tercihi yapmışsın. Bir eksik varsa ssd var. Emin ol oyunlarda daha çok fark ettiriyor. Ben eski mekanik diskimle Watch Dogs oynayamadım. Ssd alman farkı hissettirecektir. Sadece sistemin açılmasıyla sınırlı değil emin ol. İyi Forumlar.

Selam; kardeş forumda zaten bu sistemi toplayan birçok kişi var ve memnunlar hangi konuda kararsızsın. O.c edilen işlemci almışın o.c edecekmisin? Ekran kartı güzel tercih. Bellektede mantıklı tercihi yapmışsın. Bir eksik varsa ssd var. Emin ol oyunlarda daha çok fark ettiriyor. Ben eski mekanik diskimle Watch Dogs oynayamadım. Ssd alman farkı hissettirecektir. Sadece sistemin açılmasıyla sınırlı değil emin ol. İyi Forumlar.
Haklısın ssd eklenebilir ama bu bile maddi olarak beni baya zorladı. o.c ileriki yıllarda gerek duyarsam düşünüyorum. Teşekkürler.

@Mahspat o.c yapmadan i7 4790 mı almalıyım yoksa 4690k alıp ileride o.c mi yapmalıyım?

Şimdi dostum ben Amd Fx6300 tav olan biriyim fazla yükseklere çıkmadım ddr4 merak ettiğim için. Oyun için i5 yeterli ve sectiğin işlemcide yeterli. O.c olayına gelirsek her ne kadar da olsa iyi bir soğutman olmalı. Bunları da hesaba katmalısın. Aldığın ekra kartı en güncel ekran kartı zaten. Oyun internet için gayet uygun bir sistem. Fazlasına gerek yok diye düşünüyorum. Tabi yine senin tercihin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı