Bu ülke güzel günler görecek mi?

Güzel günler görecek miyiz?

• Evet, göreceğiz.

Oy: 68 41,0%
  • Hayır, kaderimiz.

Oy: 98 59,0%

• Oy verenlerin toplamı
    166
Hükümeti eleştirmek yerine şu yeni kısa videoyu izleyin izletin. Çaresizliğin, vatansızlığın resmi. Allah çaresiz ve vatansız bırakmasın. Bize de yapmak istedikleri bu. ABD geldi, işgal etti, demokrasi getirdi(!) ve kaçtı. Vatanımıza, devletimize sahip çıkalım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hükümetin elle tutulur bir politikası yok afganı suriyelisi ülkeye doluşmuş eleştirilmeyecek öyle mi ? Neyin kafasını yaşıyorsunuz bilmiyorum ama bu ülke bu hükümetle ayakta durmuyor bu hükümete rağmen ayakta duruyor.

Yok Diyarbakır'a gelirken ne mutlu türküm tabelasını kaldıranlar yapacak size göre.

Ben her ikisini de desteklemiyorum. Tabi size göre sizden olmayan hep karşı taraftan oluyor.

Sizin şu cümlenizden şu anlaşılıyor: AKP teröre destek olursa suç, CHP olursa sorun değil.

Aynı şeyi karşı tarafta yapıyor. CHP teröre destek çıkarsa suç, AKP çıkarsa sorun değil. Böyle yaparak kimse bir yere varamaz. CHP gelirse 2. çözüm sürecini yaşatacağı aşikar.

Ali Güngör Bey’de hesaplarını bize anlatsın hesapların, 2028 itibariyle nasıl düzelecekmiş ülke?

2023'e kadar dayıların bazıları zaten yaşlılıktan gitme olasılığı var. Yani oy veremeyecekler dayılar. O zaman görecek.

Geri
Yukarı