Bu video neden komik?

Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu video bence çoğu insana göre komik ve karşı taraf için küçük düşürücü bir video. Ama yani burada drama yaratmak falan değil amacım sadece bu konuyu kendi içimde anlayamadım size sormak istedim. Bu video neden komik? Yani düşünsenize bu adamın yaptığını sizde yapıyor olabilirdiniz ve ciddi bir amacı olan birisi için bu videoya gülünmesi kötü bir şey olurdu. Gülmesekde gereksiz kuralcı ve drama yaratmış gibi hissediyorum. Yani günlük hayatta şu duruma da düşebiliriz buna düşmememiz için bizi koruyan şey nedir? Bizi koruyan şeyden kastım bir düşünce mi kendi kişiliğimiz ciddiyetimiz mi sizce? Umarım anlatabilmişimdir.
Not: Konuyu elinizden geldiğince ciddiyetinizden sapmadan cevap verirseniz sevinirim. Konunun dağılmaması açısından.

Doğdukları ortam ve fakirlik yüzünden böyle ortamlara düşüyorlar. Aynı kişi zengin birsinin oğlu olarak da doğabilirdi.

Hayat manasız fakat korkacak bir şey yok. Böyle gelmişsin sana seçim hakkı verilmemiş en mutlu şekilde yaşamaya çalışıp öleceğiz.

Video komik değil.

Doğdukları ortam ve fakirlik yüzünden böyle ortamlara düşüyorlar. Aynı kişi zengin birsinin oğlu olarak da doğabilirdi.

Hayat manasız fakat korkacak bir şey yok. Böyle gelmişsin sana seçim hakkı verilmemiş en mutlu şekilde yaşamaya çalışıp öleceğiz.

Video komik değil.

Komik Amerika ise bu video Rusya.

Bizi böyle bir durumdan koruyan şey, kötü madde bağımlısı olmamamız olabilir mi?

Komik değil ki. Kendi kendilerine oturmuş takılmışlar. Pek tarzım değil ama gülünebilir olduğunu da düşünmüyorum.

Hocam doğrudur videoyu direk izlemedim bu arada. Başlıkta bu tipleri görünce daha öncesinde merak ettiğim ama düşündüğüm bir konuyu söyledim. Siz böyle deyince cidden o kadar alışmışım şu tarz tipleri görünce direk komik bir video bekledimde. Benim anlatmak istediğim başkaydı aslında video harbi o kadar da kötü değilmiş. İzlememek benim hatam.

Geri
Yukarı