Bu yaz ne yapacaksınız?

Ben şahsen bu devirde kitap almayı gereksiz görüyorum bundle falan ya da kitap okuyabileceğniz bir tablet türevi bir şey alabilirsiniz 1kya falan bulunuyor PDF'den okursunuz ya da türevi şeylerden zaten yeni dönem yazarlarını takip etmiyor iseniz her kitapa erişebileceğiniz Telegram gruplari veya belli başlı siteler var kitaba dokunmak eskide kalmış bir şey ve gereksiz pahalı sanki kayak yapmaya gidiyorum öyle bir ücret
Okuduğunuz kitapların kitaplığınızda biriktiğini görmek gurur kaynağı olabiliyor bazen. Zevk meselesi tabii.

Hakl
Valla bence boş vakitlerimde HOI4 oynamaya vereceğim kendimi cidden çok sarıyor.
Haklısınız, ama bu strateji oyunları çok uğraşmayı oyunlar, yani oynanması için adam akıllı kafa yorulmadı lazım.
Benim niyetimse, çevir at oyunları ile strateji oyunlarının harmanlanmış olanları
WOWS bu ihtiyacımı karşılar diye düşünürüm

Mezuna kalırsam TYT denemeleri çözeceğim ve AYT'de matematik konularını baştan alıp daha detaylı çalışırım, ayrıca dil kursu ile ehliyette alacağım. Mezuna kalmazsam da dil kursunun üstüne C# ile C++ çalışırım.

Okuduğunuz kitapların kitaplığınızda biriktiğini görmek gurur kaynağı olabiliyor bazen. Zevk meselesi tabii.
Ben kitabı okumaktan ziyade kitaptan kısa kısa notlar çıkarıyorum bakıyorum kayda değer yerlere en çok budur yani kitap benim için nereleri önemliydi nereleri sadece yazıydı yoksa kitap unutulur gider öyle kitaplıkta durup durmasi etken değil bir de benim kitaplık kapaklı aga içini kimse göremez gören yaşayamaz...

Geri
Yukarı