Bu zamanda alınabilecek en düşük iPhone modeli nedir?

Hocam İphone'u temiz kullanırsanız 7 bile sizi götürür. Sürekli şarjda falan oynarsanız, temiz kullanmazsanız 12 olsa bile fark etmez. Size bağlı bir durum. Ben 3 yıl önce 8 aldım hala kullanıyorum. Kulaklığı kutusundan çıkmıştı ve hala sapasağlam. Siz SE ya da 8 alın.

SE uzun ömürlüdür. İslemcisi X'den 2 model üstüdür. Bende X kullaniyordum. Sattim Xiaomi aldim ama uzun ömürlü fiyatı düşük En iyisi SE şu anda

İşlemcisi iyi zaten, render almayacak ama sonuçta telefonla. SE'de Face Id yok. Telefoto lens ve Optik zoom da yok. Almamak için yeterli bence, çerçeveli tasarım da cabası.

iPhone 7 3500 TL (32 GB), 7+(32 GB) 5800 TL gözüküyor Hepsiburada'da. 5900'e 8 var birde. 4600 ise SE var. Şu durumda en mantıklısı SE sanırım.
iPhone olmasını daha çok isterim ama 4800'e S10+ da var. Aklımı çelmiyor da değil. Bu telefon hakkında ne düşünüyorsunuz?

İşlemcisi iyi zaten, render almayacak ama sonuçta telefonla. SE'de Face Id yok. Telefoto lens ve Optik zoom da yok. Almamak için yeterli bence, çerçeveli tasarım da cabası.
400 dolarlık telefondan telefoto lens mi bekliyorsun?

Tasarım göreceli bir kavram siz sevmiyor olabilirsiniz ama konu sahibi seviyor olabilir. Ayrıca güvenlik açısından Touch ID daha iyi.
iPhone 7 3500 TL (32 GB), 7+(32 GB) 5800 TL gözüküyor Hepsiburada'da. 5900'e 8 var birde. 4600 ise SE var. Şu durumda en mantıklısı SE sanırım.
iPhone olmasını daha çok isterim ama 4800'e S10+ da var. Aklımı çelmiyor da değil. Bu telefon hakkında ne düşünüyorsunuz?
Android’de alışabileceğinizi düşünüyorsanız S10+ alın, ama tavsiyem SE 2 almanız.

Kardeşim İphone 8, S9 seviyesinde bir telefon. Eğer S10+ o seviyedeyse düşünmeden S10+ al derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı