Bu zamanda PS4 alınır mı?

Ryota

Picopat
Katılım
7 Mart 2021
Mesajlar
745
Hayatımda hiç konsol kullanmadım ve sadece oyun oynamak için alacağım bu PS4 benim işimi görür mü sadece bunu sormak istiyorum.
Exclusivie takıntınız yoksa ve tek oyun kaynağınız olacaksa PS4 almamalısınız. Desteğini çekecek Sony 1-2 yıl içerisinde. Zaten haihazırda gelecek olan oyunlar da grafik olarak downgradeli olacaklar. Series S çok daha mantıklı. Daha uzun ömürlü ve servisleri aşırı iyi.
 

Ryota

Picopat
Katılım
7 Mart 2021
Mesajlar
745
Exclusivie ne demek konsollarla alakalı çok şey bilimiyorum
Hocam o zaman hiç düşünmeden Series S alın. Daha uzun ömürlü ve içinde, kelimenin tam anlamıyla, yığınla oyun var ve bunların sayısı daha da artacak Game Pass sayesinde. Cidden ucuz bir bilgisayar alternatifi oldu Series S. Almak aşırı mantıklı bence.

Bu arada avatarınıza bayıldım. 😊
 

veritech

Picopat
Katılım
22 Şubat 2021
Mesajlar
159
Yer
Ankara
Hocam Xbox Series S'de Gamepass diye bir sistem var. Aylık 30 TL ye içerisinde 100 den fazla bir sürü farklı oyun mevcut. GTA 5'ten Forza Horizon 4'e bir çok seçenek mevcut.
Paranızı eski nesil bir konsola harcayıp oyunları 30 FPS oynamaktansa yeni nesil Ray Tracing destekli bir Xbox Series S sizin için çok daha iyi olur.
Bunu yeni öğrendim, teşekkürler. PS4 de bu oyunları oynamak isterseniz bütçenizi epey zorlar. PS4'de sadece aylık plus online üyelik en son 30 civarı idi. Arttımı bilmiyorum. Xbox tercih edilebilir.
 

Eronis

Hectopat
Katılım
5 Şubat 2015
Mesajlar
467
PS4 kimse tavsiye etmiyor, nedeni nedir?

Xbox Series S serisi yaklaşık aynı fiyata geliyor. Biri önceki nesilin konsolu, ötekisi X360'a kadarki bütün oyunları oynatan bir steroid canavarı. Bir tahminde bulun bakalım niye herkes alınmaz diyor?Microsoft'un bilgisayar ve konsollarda geriye uyumluluğu da bir oyuncu olarak beni mutlu eden bir şey. Bazı klasiklerin kaybolmaması sağlanıyor böylelikle. PS3 oyunu bul bakalım bugün bulabiliyor musun? PSN'den kaldırıldı. PS2 eş değeri konsol olan orijinal Xbox'ın oyunlarını Series X ve S'de oynayabiliyorsun ve PS5'ten çok daha ucuz.
Bu arada bu sistem PC'de de var. İsterseniz bir göz atın. İçi dolu dolu. Sırf Yakuza serisi ve Bethesda oyunları için bile alınmalı.
Yanlış hatırlamıyorsam bir de GeForce Now tadında bir bulut oyun servisi sunacaktı Microsoft. Nvidia Steam'deki oyunlarımı oynamam için bana uzak donanım satmaya kalktı diye oyun şirketleri onları taşladı. Sıkıysa aynısını Microsoft'a yapsınlar hadi? Bunu sabırsızlıkla bekliyorum :)
 

HooDue

Picopat
Katılım
25 Temmuz 2020
Mesajlar
421
Makaleler
1
Çözümler
3
Hocam PS için epey para lazım oyunlara ama Xbox Series S ve Game Pass bütçenizi rahat ettirir uzun süre.
 

Yeni konular

Yukarı