Bu Zamanda PS4 Alınır mı?

evaemars

Decapat
Merhaba arkadaşlar kendime bir dizüstü aldım 4 ay önce ama oyunlarda yetersiz kaldı. Bende dedim ki kendime bir tanede oyun bilgisayarı topluyum. Neyse sonra bir monster pusat gamepad edindim ve gamepad çok rahatıma geldi. Bende dedim ki neden PS4 almıyorum o zaman? Ama internetten araştırdım PS5'in seneye çıkması bekleniyormuş. Her neyse soru gayet net; sizce bu zamanda PS4 alınır mı? (Witcher serisi dışında hiçbir oyunu oynamadım)

Çözüm
Al PS4'u, PS5 2020'nin kış aylarında çıkması bekleniyor. Daha çok var. Hem çıktığında PS5'e çok oyun gelmez. Bilgisayar toplamalısın diyen arkadaş düzgün bir oyun bilgisayarının şu an kaç lira ettiğinin farkında mı?
Al PS4'u, PS5 2020'nin kış aylarında çıkması bekleniyor. Daha çok var. Hem çıktığında PS5'e çok oyun gelmez. Bilgisayar toplamalısın diyen arkadaş düzgün bir oyun bilgisayarının şu an kaç lira ettiğinin farkında mı?

Çözüm
hmm peki sence sıfır mı almalıyım yoksa ikinci el mi cevabına göre nereden alabileceğimi de yazarsan çok sevinirim :)

Ona sen karar ver. Tabii bütçene göre. Eğer bütçen var ise sıfır tercih edebilirsin. İkinci el fiyatlara bak, satıcı güven verdiyse ürün makul ise 2'nci el de tercih edebilirsin. Let go ya da sahibinden.

Atladığın bir konu var. PS5 geriye uyumluluk olacak şekilde geliyor. Yani PS4 oyunlarını oynayabilir. Bu sayede oyunsuz kalmayacak. Xbox'ın yeni konsolu önümüzdeki yaz aylarında geleceğine göre, Sony bu konuda fazla gecikmez diye düşünüyorum.
hmm peki sence sıfır mı almalıyım yoksa ikinci el mi cevabına göre nereden alabileceğimi de yazarsan çok sevinirim :)
Kesinlikle ikinci el alman daha iyi olur, alacaksan eğer.

Kardeşim pc ve ps in oyun dünyası çok farklı bence eğer hikaye oyun seviyosan kesinlikle ps4 fakat rekabetci oynucam dersen bilgisayar derm. Rekabetci oyunları playstationdanda oynayabilenler var fakat ben onlardan birisi olmadığım için görüşüm böyle...
Oyunları pahalı dezavantaj olarak fakat let go dan ucuza 2.el alıyorum bi problem çıkmıyor.

PS4 alma. Bende PS4 Slim var ve artık yetersiz kalmaya başladığını hissediyorum. Mesela BF1'i PC'de ultra ayarlarda oynadıktan sonra drop problemlerim nedeniyle oyunu PS4'üme aldım. Yansıma kalitesinin farkı o kadar fazlaydı ki anlatamam. Hadi bunu oyun 60 FPS çalışsın diye yaptılar diyip sineye çektim. GTA 5 Online'daki o FPS düşüşleri beni tabiri caizse öyle bir uyuz etti ki anlatamam, kalabalık alanlarda yaklaşık 20-25 arasına düştüğü oluyor.
1 sene boyunca PS5 beklemek ister misin bilmem ama şimdiki zaman için Xbox One X en iyi seçenek. İllaha PS istiyorsan PS4 PRO almanı öneririm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı