Bu zamanda PS4 alınır mı?

Zaten PC almayi düsünuyordum hocam klavye mouse u aldim fakat monitörü alirken karantina oldu iste dolar artinca oyun oynicagim icin PS4'e klavye baglarim ole oynarim drmistim.

Zaten PS4'e klavye felan bağlarsan Bilgisayar için olan sunuculara atıyor (Çoğu oyun öyle,vardır elbet öyle olmayan.)

Ama PS4'te olan bütün oyunlar neredeyse PC'de var bi gamepad al (Xbox gamepad'i kaliteli bence.) oyunlarını öyle oyna.

Kesinlikle alınmaz. Normal fiyattan 2-3 katı ödeyeceksin ki PS4 yolda. Ayrıca PS'e klavye bağlamak için dönüştürücü gerekiyor ki o da bir dünya para.

Hocam sizin dediginiz de dogru çünkü forumlarda PS5 5000 liraya çikacak demişlerdi ve PS4'e 5000 vermek içime hiç sinmemişti sizlere sorayim dedim.
Extra vergilendirmeden önce bizlerde 5000-7000TL arasında bekliyorduk PS5'i fakat bu vergilendirmeden sonra 10000TL yi geçer diye düşünüyorum. PS platformu kendi kadar içerik yönünden de tuzlu bir platform bilginiz olsun.

Extra vergilendirmeden önce bizlerde 5000-7000TL arasında bekliyorduk PS5'i fakat bu vergilendirmeden sonra 10000TL'yi geçer diye düşünüyorum. PS platformu kendi kadar içerik yönünden de tuzlu bir platform bilginiz olsun.

Ne yapicagmi bilemedim hocam bir PC toplicaktim dolar artti üsþune bir de vergi koyuyorlar PS5'de 9 10k olursa bizim antikayla baş başa kalicagz gine =D.

Geri
Yukarı