Bu zamanda PS5 alınır mı?

Xbox Series X'in gücü PS 5 de var mı? Vde Xbox'taki oyunlar PS 5'te yok PC de tamam var eyvallah ama Forza Horizon 5 var mı PS 5 de.

Gran turismo var ve sadece bu 1 tane küçük özel bir oyun daha neler gelecek Spider-Man serisi olsun Last of Us olsun souls oyunları olsun God of War serisi olsun hepsi PS'de mevcut ve daha nice gelecek süper oyunlar ve yeni abonelik sistemi ile de geriye uyumluluk işini de halletiler kesinlikle PS5 alınır güç olarak da benzer güçdeler X ile çok az daha farkla X önde.

Gran turismo var ve sadece bu 1 tane küçük özel bir oyun daha neler gelecek Spider-Man serisi olsun Last of Us olsun souls oyunları olsun God of War serisi olsun hepsi PS'de mevcut ve daha nice gelecek süper oyunlar ve yeni abonelik sistemi ile de geriye uyumluluk işini de halletiler kesinlikle PS5 alınır güç olarak da benzer güçdeler X ile çok az daha farkla X önde.

Vallahi Xbox en iyisi herkese göre değişir.

Ben PS3 kullanıyorum, kişiden kişiye göre değişir. Eğer yeni çıkan oyunları oynamak ve daha iyi grafiklerle oynamak vs. gibi şeyler sizin için önemliyse yeni çıkan konsolları tercih etmeniz daha doğru olur tabii. Bu biraz da zevk meselesi.

PS4 satip PS5 almak bana saçma geliyor. Arada yüksek grafik farkları ve özellikler var hadi PS4'deki oyunlarında PS5 de oynanmasini da sayalım yine de mantıksız. Arada fahiş bir fiyat farkı var ve ben aradaki fiyat farkının bu ozelliklere deyeceğini düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı