Bu zamanda Windows 8.1 kullanılır mı?

2 GB RAM Visual zorlar sanki dikkat et.
HTML ile uğraşıyorum pek sorun olacağını sanmıyorum. PC var ama köye falan gidince işler yarım kalıyor.

Hocam alınmayın ama 2 GB RAM ile yazılım işlerine girilmez. En az 8 GB lazım.
Ağır yazılım değil HTML işleri yapıyorum. Normal PC var ama bir yerlere giderken işlerim yarım kalıyor.

Windows 7 olmadı zaten ondan geçiyorum. Yazılımcılığa başladım Visual tarzı şeyler açmıyor.
Yazilima baslayip Linux sevmemek. Kolayliklar dilerim Windows 8.1'de kodlama maceralarinizla hocam.

8.1 destegi kesilene kadar kullanilir ama yazilim falan deyince Linux tavsiye edesi geliyor insanin ama "sevmiyorsunuz".

Yazilima baslayip Linux sevmemek. Kolayliklar dilerim Windows 8.1'de kodlama maceralarinizla hocam.

8.1 destegi kesilene kadar kullanilir ama yazilim falan deyince Linux tavsiye edesi geliyor insanin ama "sevmiyorsunuz".
Hocam neredeyse 3 yaşımdan beri bilgisayar kullanıyorum hep Windows kullanınca da linux alışması zor olur. Ondan tercih etmiyorum. Arada sırada kullanırım laptopu dışarı çıkınca falan.

Hocam harbi yazılım yapacaksanız niye Linux tercih etmiyorsunuz ?
3 yaşımdan beri hep Windows kullandım zor olur alışması.

Hocam neredeyse 3 yaşımdan beri bilgisayar kullanıyorum hep Windows kullanınca da linux alışması zor olur. Ondan tercih etmiyorum. Arada sırada kullanırım laptopu dışarı çıkınca falan.

3 yaşımdan beri hep Windows kullandım zor olur alışması.
Ben de Windows ile basladim zaten. 8.1 gibi bir cozum yerine yazilimi da kolaylastirir. Cok benzer zaten Windows ile sorun olacagini sanmam ancak olursa konu da acarsiniz.

SLAX, Porteus gibi asiri hafif dagitimlar cok iyi giderdi.
Xubuntu falan da gider.

HTML uğraşıyorum diyorsunuz Visual Code onun için zorunlu bir şey değil ki? Notepad++ falan kullanabilirsiniz. Hiç olmadı, Atom falan da kullanabilirsiniz. HTML için IDE kurmak gerekmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı